سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد اپل پادکست برای دریافت کد embed سایت با اسپاتیفای رقابت می‌کند.

این گزارش‌ها نشان می‌دهند که اپل به کاربران اجازه خواهد داد که پادکست‌ها را از اپل پادکست در سایت embed کنند. در واقع می‌توان گفت که کاربران ممکن است تعداد بیشتری اپل پادکست آنلاین مشاهده کنند و از طرفی اپل برای رقابت بر سر دریافت کد شناختهشدهembed خود را آماده می‌کند.

در صورت ایجاد این شرایط، هر کاربری می‌تواند یک پادکست از اپل را embed کند. برای انجام این کار کافی است که در صفحه لندینگ وب‌سایت توصیفی از اپل پادکست دلخواهتان را پیدا کرده و سپس با کلیک روی آن یعنی می‌خواهید embed شود.

حالا روی آیکون بارگذاری در سمت راست کلیک کرده و آیکون کد را انتخاب کنید. سپس کد embed ذخیره شده و کاربر می‌تواند هر کجا که بخواهد پادکست ظاهر شود.

گرچه ایجاد این ویژگی تغییر قابل توجهی ایجاد نمی‌کند ولی دید عمومی بیشتری به اپل می‌دهد. در صورتی که اجرای embed در وب‌سایت به حالت پیش فرض قرار بگیرد، می‌تواند یک امتیاز مناسب برای کاربران باشد که به جای اسپاتیفای اپل را انتخاب کنند. با این کار اپل می‌تواند کاربران را برای استریم به پلتفرم خود به شدت جذب کند.

دریافت کد Embed به کاربران اجازه می‌دهد تا در صفحات وب و وبلاگ‌های مختلف محتوای اپل پادکست را به صورت مستقیم به اشتراک بگذارند و بدون نیاز به نصب اپلیکیشنی خاص یا مراجعه به صفحه دیگر، پادکست را مستقیم از سرویس نرم افزاری اپل پخش کنند. این قابلیت شباهت زیادی به امکان Embed کردن ویدیوها از سرویس‌هایی نظیر یوتیوب و آپارات در وب سایت‌های مختلف دارد و می‌توان از طریق آن امکانات ویژه‌ای را در دست مخاطبین یک وب سایت قرار داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location