سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بنابر گزارش‌های منتشر شده اپل بعد از ساخت اولین آیفون تاشو آن را برای شرکت فاکس کان فرستاده تا مورد آزمایش قرار بگیرد.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که اپل اخیرا بعد از ساخت جدیدترین مدل آیفون‌های تاشو آنها را برای مونتاژ و برخی آزمایش‌ها به شرکت تایوانی فاکس کان فرستاده که بخش مهمی از قطعات الکترونیکی محصولات اپل را تولید می‌کند ولی احتمال دارد این آیفون‌های مدل جدید را در سپتامبر سال 2022 عرضه کند.

با استناد به منابع زنجیره تامین، اخبار اقتصادی روزانه می‌گوید این آزمایش شامل ارزیابی استفاده از فناوری نمایشگر OLED یا میکرو LED است زیرا انتخاب هر یک از این دو صفحه نمایش روی روش‌های مونتاژ بعدی برای ساخت آیفون تاشو تاثیر می‌گذارد.

گفته شده که اپل از فاکس کان درخواست کرده که بخش تاشو دستگاه را بیش از 100 هزار بار باز و بسته کند. گزارش‌های مشابهی اشاره کرده به همین آزمایش برای لپ تاپ‌های معمولی که بین 20 هزار تا 30 هزار بار باز و بسته شده است.

گزارش‌ها همچنین هیچگونه اطلاعات اضافی برای طراحی ویژگی تاشو ارائه نمی‌کند اما به تامین پانلی برای صفحه نمایش توسط شرکت سامسونگ اشاره می‌کند. برخی شایعه‌ها دامن می‌زنند به اینکه اپل نمونه‌های نمایشگر تاشو را به یک شرکت کره‌ای سفارش داده است.

شایعه دیگری از افشاگر معروف جان پروزر منتشر شده که اشاره می‌کند به اینکه اپل روی ساخت نمونه‌های اولیه آیفون تاشو در حال کار کردن است که شامل دو پانل صفحه نمایش جداگانه است که توسط یک لولا به هم وصل می‌شوند البته در سامسونگ گلکسی تاشو فقط یک صفحه نمایش دارد.

جان پروزر همچنین اضافه می‌کند که ویژگی‌هایی که در طراحی و ساخت آیفون تاشو وجود دارد لبه‌های گرد و جنس استیل ضد زنگ مثل آیفون 11و بدون ناچ است ولی یک قسمت کوچکی برای قرار گرفتن فیس آیدی تعبیه شده است.

شایعه‌های دیگری وجود دارد که نشان می‌دهد اپل از سال 2016 روی طراحی و ساخت آیفون مدل تاشو در حال کار کردن است. همچنین چندین پتنت از آیفون تاشو ثبت کرده است که شامل توصیف یک دستگاه با دو نمایشگر جداگانه است که بعد از خریداری آنها را با هم متصل می‌کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location