سبد خرید خالی‌ست.
macbook-Air

بررسی‌های ابتدایی حاکی از آن است که سرعت اس اس دی مک بوک ایر 2020 که مبتنی بر اپل سیلیکون طراحی و ساخته شده، دو برابر مک بوک ایری است که در سال 2019 آماده عرضه شده است.

در تست‌های بنچ مارکی که از سرعت انتقال داده اس اس دی مک بوک ایر 2020 منتشر شده، مشخص شده که این کامپیوتر می‌تواند به ترتیب با سرعت 2190 و 2675 مگابایت بر ثانیه داده‌ها را Write و Read کند. این در حالی است که سرعت انتقال داده برای مک بوک‌های نسل پیشین در Write و Read به ترتیب برابر 1007 و 1319 مگابایت بر ثانیه بوده است.

این موضوع باعث می‌شود تا سرعت بارگذاری محتوا و نرم افزارهای مختلف در دستگاه‌ها بهینه‌تر شود، با این حال اپل به صورت مشخص به این موضوع اشاره‌ای نکرده بود. 

 اپل البته در جریان رویداد نوامبر خود اعلام کرده بود که بازدهی مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون را نسبت به کامپیوترهای نسل قبلی بهینه سازی کرده است، اما در گفته‌های این شرکت، حرفی از افزایش سرعت انتقال داده اس اس دی زده نشده بود. اپل بیشتر روی نحوه طراحی و توسعه پردازنده مرکزی و گرافیکی تمرکز کرده بود.

با این حال مشخص شده است که شرکت اپل برای بهبود روند کاربری و بهینه سازی‌های سخت افزاری امکاناتی ویژه را برای افزایش سرعت انتقال داده‌های مک بوک‌های جدید در نظر گرفته است.

گفتنی است که تا پیش از این نیز انتقادهایی در مورد کاهش سرعت اس اس دی مک بوک‌های عرضه شده در سال 2019 و اوایل 2020 مطرح شده بود که حالا اپل باعرضه نسخه‌های جدید این کامپیوترهای کاربردی به انتقادهای مطرح شده پایان داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location