سبد خرید خالی‌ست.
iFixit

وب سایت iFixit اقدام به کالبدشکافی آیفون 12 مینی کرده و در آن اعلام کرده که اپل قدرتی خاص را برای گنجاندن قدر زیاد در یک گوشی همراه کوچک به کار گرفته است.

کالبدشکافی آیفون 12 مینی در مرحله برای مدل آمریکایی و اروپایی آن انجام شده و آی فیکس ایت نشان داده که سخت افزار 5G با ترفندی خاص در ابعاد کوچک این تلفن هوشمند جای گرفته است.

در نگاه اول پس از بازگشایی بدنه آیفون 12 مینی مشخص میشود که باتری این محصول نسبتا کوچک تر از آیفون های دیگر است. آی فیکس ایت اعلام کرده که در طراحی این تلفن های هوشمند قطعاتی نظیر تپتیک انجین و مگ سیف در ابعادی کوچک تر ساخته شده اند و به صورت فشرده در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. 

 با این وجود مشخص شده که آیفون 12 مینی از همان دوربین و لنزها با همان ابعاد استفاده کرده و هیچ تغییری در قطعات دوربین ایجاد نکرده است.

آیفون 12 مینی در همان دوربین آیفون 12 ساخته شده و امکان عکس برداری و فیلم برداری را با کیفیت مشابه دارد. با این حال استفاده از قطعات سخت افزاری فشرده تر باعث شده تا این تلفن هوشمند بتواند در ابعادی کوچک تر وظایف خود را اجرا کند و در کنار آن ابعادی بسیاری کوچک تر از حد عادی داشته باشد.

آیفون 12 مینی تلفن هوشمند کوچک مدرن شرکت اپل است که با ظاهر و ابعادی ویژه آماده عرضه به بازار شده است. این تلفن هوشمند در حال عرضه در بازار کشورهای مختلف است و به زودی آماده عرضه در بازار ایران نیز خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location