سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

شرکت اپل در آستانه آماده سازی و عرضه هوم پاد مینی اعلام کرده که این اسپیکر هوشمند برخلاف هوم پاد نسل 1 روی چوب رد نمی‌اندازد.

اپل تأکید کرده که هوم پاد مینی برخلاف اسپیکر هوشمند نسل پیشین خود که در سال 2018 آماده عرضه شده بود، روی چوب رد نمی‌اندازد. تا پیش از این و مشخصاً در سال 2018 که شرکت اپل هوم پاد نسل 1 را آماده عرضه به بازار کرده بود، بسیاری از کاربران از این مشکل شکایت داشتند. در نهایت شرکت اپل تائید کرد که هوم پاد نسل 1 روی چوب‌هایی که روکش براق داشته باشند رد سفید رنگ می‌اندازد و این ردها معمولاً دائمی است که برای بسیاری از کاربران ناخوشایند است.

اما حالا شرکت اپل اعلام کرده که لرزش‌های حاصل از پخش صدا در هوم پاد مینی باعث ایجاد خرابی میزهای چوبی نمی‌شود. البته اپل هیچ اشاره‌ای به تغییراتی که روی بخش بیرونی هوم پاد اعمال شده نکرده و معلوم نیست که چگونه این مشکل در هوم پاد مینی نسبت نسل قبلی کرده است که این مشکل در آن برطرف شده است.

البته اپل در سند پشتیبانی خود تأکید کرده که ایجاد رد روی سطوح مختلف به خاطر اسپیکرهای هوشمند امری عجیب نیست و بسیاری از محصولات موجود در بازار از همین حالا با همین مشکل مواجه هستند.

هوم پاد مینی در جریان کنفرانس اکتبر 2020 رونمایی شده و عرضه آن از فردا آغاز می‌شود. اپل هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه نسل دوم هوم پاد با سایز بزرگ ارائه نداده است و هنوز معلوم نیست که پروژه ساخت این محصول را آغاز کرده یا هنوز منتظر مشخص شدن میزان فروش هوم پاد و کسب و موفقیت برای آن است تا تصمیم به آماده سازی و عرضه محصولات جدید به بازار شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location