سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12

 برخی از کاربران و صاحبان آیفون 12 پرو مکس نظرات و ایده‌های خود را به اشتراک گذاشته‌اند.

روز جمعه 13 نوامبر معادل 23 آبان 1399، آیفون 12 مینی و پرو مکس عرضه شدند. پیش فروش‌های آیفون‌ها در حال ارسال به مشتریان است و خرید این دستگاه‌ها از فروشگاه‌های خرده فروشی شروع شده است.

تا به حال چندین مورد بررسی از این دو مدل آیفون به عمل آمده که در سایت‌ها منتشر شده است ولی در حال حاضر مشتریان و کاربران با داشتن کوچک‌ترین و بزرگ‌ترین آیفون در دستان خود، نظراتشان را در سایت خبری MacRumors به اشتراک گذاشته‌اند. این به اشتراک گذاری ایده‌ها و نظرات کاربران برای افرادی که قصد خرید آیفون‌های جدید رادارند بسیار مفید و مؤثر است.

این مقاله به بررسی اولیه آیفون 12 پرو مکس پرداخته است. با ما همراه باشید تا با نظرات و ایده‌های کاربران این مدل آیفون آشنا شوید.

اخیراً یکی از مخاطبین MacRumors آیفون 12 پرو خود را بهدلیل مشکلات باتری پس داده و در عوض آیفون 12 پرو مکس با باتری بزرگ‌تری را دریافت کرد. این مشتری اشاره می‌کند به اینکه در صفحه نمایش بزرگ‌تر اطلاعات خیلی بهتر نمایش داده می‌شود.

مخاطب دیگر این سایت خبری می‌گوید که سایز صفحه نمایش بزرگ‌تر را دوست دارد و اشاره می‌کند که آن‌قدر هم بزرگ به نظر نمی‌رسد. همچنین گفت که به مدت 3 سال آیفون X و قبل از آن هم آیفون 7 پلاس داشته و در این مدت صفحه نمایش بزرگ را تجربه نکرده بود. حالا مشاهده می‌کند که عده‌ای درباره سایز و وزن آیفون 12 پرو مکس نگران هستند. اما حالا که آن را در دست دارد، متوجه شده که این نگرانی بی‌مورد بوده است.

برخی دیگر از کاربران آیفون 12 پرومکس به ضبط ویدیو به طرز شگفت آوری اشاره کرده و برخی هم بلندگوهای با کیفیت آن را توصیف می‌کنند.

برخی دیدگاه‌ها و نظرات کاربران و صاحبان آیفون 12 پرو مکس شامل این موارد است:

  • رنگ طلایی قاب آن خیره کننده و درجه یک است
  • فیس آیدی و وزن آن شبیه آیفون 11 پرو مکس است
  • حس اطمینان از استحکام و ایمن بودن آن مانند11 پرو مکس است
  • ضبط فیلم با ویژگی HDR بسیار واقعی و جذاب است
  • با عظمت بوده و مدتی طول می‌کشد به آن عادت کنید

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location