سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Silicon-X

شرکت مایکروسافت پس از آماده سازی و عرضه مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون از طرف اپل، اعلام کرده‌اند که زمان اجرای نرم افزارهای عادی نظیر آفیس 2019 ممکن است کمی طول بکشد.

اپل در توسعه مک بوک‌های اپل سیلیکون از ابزار روزتا 2 استفاده کرده تا نرم افزارهای قدیمی را در همان لحظه اجرا برای کار روی پردازنده‌های ARM آماده کند. در این میان، آفیس یکی از مهم‌ترین نرم افزارها است و به همین دلیل مایکروسافت اطلاعات مربوط به نحوه اجرای آن‌ها را روی دستگاه‌های جدید اپل ارائه داده است.

بر اساس این اطلاعات هر یک از نرم افزارهای آفیس روی کامپیوترهای مک بوک اپل سیلیکون دست کم نیاز به 20 ثانیه زمان برای راه اندازی دارند. این موضوع باعث می‌شود تا کار اولیه با مک بوک‌های جدید کمی نسبت به دستگاه‌های پیشین زمان بر باشد. در جریان این مدت زمان، مک او اس Big Sur از طریق ابزار روزتا 2 در حال کامپایل کردن ابزارهای کاربردی برای اجرا روی معماری پردازنده M1 است.

اپل به توسعه دهندگان اعلام کرده که در صورت تمایل برای اجرای سریع نرم افزارها باید فایل باینری اپلیکیشن‌های خود را به صورت مستقیم روی دستگاه‌های مبتنی بر اپل سیلیکون ارائه دهند تا فرایند زمان‌بر کامپایل و انتقال آن‌ها انجام نشود.

در حال حاضر برخی از توسعه دهندگان نسخه‌های جدید نرم افزارهای خود را برای پشتیبانی و به روز رسانی بهتر از پردازنده‌های M1 آماده عرضه کرده‌اند، با این حال پروسه انتقال کامل نرم افزارهای کاربردی برای اجرای بهتر روی این معماری جدید، تا حدودی نیاز به زمان دارد. به عنوان مثال مایکروسافت احتمالاً نسخه بعدی مجموعه نرم افزارهای خود را برای اجرا در اپل سیلیکون‌ها آماده خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location