سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-12-pro-sms-Problem

 گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران حاکی از آن است که برخی از کاربران با بخش اس ام اس در آیفون 12 پرو مشکل دارند و اعتراض‌های زیادی را مطرح کرده‌اند.

از زمان انتشار آیفون 12 و آیفون 12 پرو موج اعتراض‌های کاربران به مشکل پیامک در اپلیکیشن Messages افزایش پیدا کرده است. کاربران اعلام کرده‌اند که نمی‌توانند پیامک‌های دریافتی از مخاطبین خود را دریافت کنند و حتی در بخش آی‌مسیج نیز برخی از پیام‌های ارسالی به گروه‌ها از دسترس خارج می‌شود یا اینکه نوتیفیکیشن آن را دریافت نمی‌کنند.

هنوز معلوم نیست که ریشه این مشکل در اپلیکیشن Messages چیست و چرا آیفون 12 و آیفون 12 پرو در بخش پیامک با این چالش مواجه شده است. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که مشکل اس ام اس در آیفون 12 پرو ریشه نرم افزاری دارد و مشخصاً به نسخه‌های اخیر سیستم عامل آی او اس مربوط است. با این حال کاربران حتی با آپدیت به iOS 14.1 و iOS 14.2 نیز با این مشکل مواجه هستند و در برخی از اوقات پیامک‌های دریافتی را نمی‌توانند بخوانند.

وب سایت Macrumors یکی از مراجعی است که گزارش‌های عدم کارکرد درست اس ام اس در آیفون 12 پرو از طرف کاربران را پوشش داده است و اعلام کرده که این مشکل همچنان برای بسیاری از کاربران به وجود آمده است.

این مشکل به احتمال زیاد در آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی نیز وجود دارد. با این حال پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک و مشخصاً پس از آماده سازی و عرضه نسخه‌های جدید سیستم عامل، آن‌ها برطرف شوند و کاربران بتوانند برای بار دیگر به صورت بهینه و کاربردی از دستگاه‌های خود برای مدیریت پیامک‌ها استفاده کنند.

گفتنی است که شرکت اپل هنوز این موضوع را تائید نکرده و ممکن است این مشکل به برخی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی همراه در برخی از کشورها محدود باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location