سبد خرید خالی‌ست.
4

یکی از سه مدل کامپیوتر مک که دیروز معرفی شده مک مینی 2020 است که با ویژگی‌های بسیار جدید و جذاب ارائه می‌شود.

اپل در جریان کنفرانس 10 نوامبر خود سه مدل کامپیوتر مک جدید معرفی کرده که یکی از آنها مک مینی است که دارای تراشه M1 با گرافیک یکپارچه است.

با معرفی تراشه M1، مک مینی CPU هشت هسته ای دارد که عملکرد سریعتری نسبت به نسل قبلی ارائه می‌دهد. همچنین با این تراشه در مک مینی، قدرت لازم برای کدنویسی و توسعه نرم افزارها تا سه برابر سریعتر در Xcode کامپایل می‌شود. از قابلیت‌های دیگر این تراشه اجرای بازی‌ها با قدرت چهار برابر بیشتر است و می‌تواند یک جدول زمانی پیچیده را در Final Cut Pro تا شش برابر سریعتر رندر گرفت.

یک ویژگی بسیار مهم مک مینی جدید برای حفظ عملکرد این است که دما راکنترل کرده و آن راخنک و آرام نگه می‌دارد. همچنین برای عملکرد بی‌سیم سریعتر از دو نمایشگر و وای فای 6 پشتیبانی می‌کند. این تراشه همچنین دارای یک ویژگی امنیتی محصور شده است که اپل آن را بهترین سطح امنیتی توصیف می‌کند.

اپل اشاره می‌کند به اینکه تراشه جدید اپل سیلیکونی M1 از تاندربولت 3 و USB4 پشتیبانی کرده و با داشتن سریعترین گرافیک یکپارچه جهانی با یک شبکه عصبی 16 هسته‌ای می‌تواند 11 تریلیون در ثانیه عملکرد آن را پردازش کند.

مک مینی هم در کنار دو مدل دیگر مک یعنی مک بوک ایر و مک بوک پرو از تراشه‌ای استفاده شده که همان انتقال از اینتل به سمت اپل سیلیکون است.

مک مینی 2020 با تراشه M1 برای پیش خرید در Apple.com موجود است و 17 نوامبر یه دست مشتریان می‌رسد. مک مینی با قیمت 699 دلار با فضای ذخیره سازی 256 گیگابایت که کمتر از قیمت شروع آن یعنی 799 دلار است و با فضای ذخیره سازی 512 گیگابایت قیمت آن 899 دلار خواهد بود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location