سبد خرید خالی‌ست.
The-PC-Guy

کنفرانس One More Thing اپل به عنوان آخرین رویداد اپل در سال 2020 خیلی خلاصه برگزار شد و اپل در مدتی کوتاه از سه محصول مک در جریان آن رونمایی کرد. در بخش پایانی این رویداد مردی به روی صحنه میاید و شروع به تمسخر پی‌سی‌ها می‌کند، اما این مرد کیست؟

مردی که در بخش پایانی کنفرانس One More Thing اپل ظاهر شد، «آقای پی‌سی» (PC guy) است که در سال‌های 2006 تا 2009 یکی از سوژه‌های اصلی تبلیغات شرکت اپل در مورد کامپیوترهای مک بوک. آقای پی‌سی در تبلیغات اپل همیشه سعی می‌کرد تا از کامپیوترهای ویندوزی دفاع کند و ثابت کند که ویندوز عملکردی بهتر از مک دارد، اما در پایان همه ویدیوها همیشه او رسوا می‌شد. 

به عنوان مثال در یکی از ویدیوهایی که اپل در همین بازه 2006 تا 2009 از آقای پی‌سی منتشر کرده بود، او از مک شاکی بود که چرا باعث شد تا همه افراد بتوانند از کامپیوترهای شخصی استفاده کنند و این موضوع باعث شده تا حتی بچه‌ها هم از کامپیوترها استفاده کنند و او را به دردسر بی اندازند.

در بخش پایانی کنفرانس One More Thing اپل آقای پی‌سی روی صحنه میاید و سعی می‌کند تا کامپیوترهای ویندوزی را همچنان قدرتمندتر و سریع‌تر از مک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون عنوان کند.

اپل در جریان کنفرانس نوامبر 2020 خود از مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون رونمایی کرد. تراشه M1 به کار رفته در مک بوک ایر و پرو 2020 و مک مینی جدید قدرتی بیشتر از معادل‌های خود که توسط اینتل تولید شده‌اند دارند و از طرف دیگر مصرف انرژی و تولید حرارت آن‌ها نیز به طرز قابل توجهی بهینه‌تر است که همین موضوع باعث می‌شود تا روند کاربری از این دستگاه بهینه‌تر باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location