سبد خرید خالی‌ست.
Magsafe-Duo

 اپل اخیراً توانسته تأییدیه FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا) را برای شارژر بی‌سیم مگ سیف دوئو را به دست آورد.

اپل با دریافت تأییدیه FCC برای اکسسوری شارژر بی‌سیم مگ سیف دوئو احتمالاً می‌تواند در آینده‌ای نزدیک آن را آماده عرضه کند. البته با توجه به انتشار ناگهانی بررسی‌های آن که به‌تازگی پخش شده منطقی به نظر می‌رسد.

قابل ذکر است که پرونده‌های FCC شارژرهای دو کویل شارژ بی‌سیم با شماره مدل A2458 را نشان می‌دهد. این پرونده شامل تصاویر، راهنمای کاربر و گزارش‌های قرار گرفتن در معرض امواج رادیویی است.

اپل در جریان کنفرانس اکتبر خود در کنار رونمایی آیفون 12، اکسسوری مگ سیف جدید را هم معرفی کرد ولی همچنان درباره عرضه شارژر مگ سیف دوئو عبارت «به زودی» را نشان می‌دهد.

شارژر مگ سیف دوئو با قیمت 129 دلار ارائه خواهد شد که همراه با شارژر مگ سیف برای آیفون و اپل واچ استفاده می‌شود. در واقع طراحی آن به گونه‌ای است که یک قسمت تاشو دارد که برای قرار گیری اپل واچ مناسب است و به خصوص برای مسافرت خیلی کاربردی به نظر می‌رسد.

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که شارژر عملکرد خوبی دارد اما کیفیت ساخت آن با پوشش لاستیکی سؤال برانگیز است به خصوص که با یک آداپتور قوی برای شارژ همراه نمی‌شود. همچنین به دلیل سبکی زیاد وقتی با شارژر مگ سیف برای شارژ آیفون استفاده شود روی میز نمی‌ایستد.

گفتنی است که اپل برای عرضه آن در کشورهایی مثل کره تأییدیه قانونی برای شارژر مگ سیف دوئو را دریافت کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location