سبد خرید خالی‌ست.
2

برخی از شایعات ادعا کرده‌اند که ایرتگ اپل در رویداد 10 نوامبر رونمایی می‌شود و حالا یک تصویر توییتری منتشر شده که جاسوئیچی ایرتگ اپل را نشان می‌دهد.ظاهراً اکسسوری‌های ایرتگ زودتر از آنچه انتظار می‌رود آماده عرضه شده‌اند.

شایعه‌های منتشر شده نشان می‌دهد که ردیاب‌های بلوتوثی ایرتگ اپل همراه با اکسسوری‌های متنوعی برای اتصال به آن عرضه خواهد شد و اخیراً یک جاسوئیچی ایرتگ در توییتر ظاهر شده است.

تصویر توییتری نشان می‌دهد که طراحی این جاسوئیچی حلقه‌ای است که شبیه الگوی ایرتگ است اما چیزی که جلب توجه می‌کند این است که می‌تواند تقلبی باشد و اعتبار این اکسسوری از روی عکس تائید نمی‌شود. همچنین تصویر جاسوئیچی ایرتگ در یک فروشگاه اینترنتی هم دیده شده که شاید به این دلیل باشد که تولید آن آسان است. 

به نظر می‌رسد که اگر این عکس صحت داشته باشند پس می‌توان گفت که این اولین نگاه کاربران به اکسسوری ایرتگ باشد. ایرتگ‌ها شامل یک دیسک گرد کوچک است که قابلیت اتصال به برخی وسایل را دارد که بتوان آن‌ها را ردیابی کرد و از طریق برنامه Find My که روی آیفون، آیپد، مک و غیره هست می‌تواند ردیابی را انجام دهد.

شایعه‌های بسیاری در مورد زمان عرضه ایرتگ وجود دارد ولی زمان قطعی آن هنوز مشخص نشده است. همچنین ممکن است که ایرتگ در رویداد 10 نوامبر همراه با مک معرفی شود ولی برخی شایعه‌ها نشان می‌دهد که احتمال دارد در رویدادی که تمرکز بر معرفی مک باشد ایرتگ رونمایی نشود. 

گفتنی است که ردیاب بلوتوثی اپل یا ایرتگ مشابه ردیاب Tile است؛ ایرتگ اولین محصول ردیاب اپل است. چیپ یا تراشه‌ای که در آن به کار رفته U1 است که در آیفون 11 معرفی شده، ضمن اینکه این تراشه نسبت به رقبای خود از دقت بالایی برخوردار است. همچنین قابلیت خاصی که در ایرتگ‌ها به کار رفته تولید صدا است به طوری که کاربر روی گزینه‌ای در دستگاه خود ضربه می‌زند و ایرتگ صدایی را ایجاد کرده تا پیدا کردن آن آسان‌تر باشد.

 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location