سبد خرید خالی‌ست.
Screen-Time

گزارش‌های متعددی از طرف کاربران منتشر شده که نشان می‌دهد که هشدار اسکرین تایم آیفون به صورت خودکار در زمان انتخابات آمریکا فعال شده است.

خبرگزاری CNBC که این موضوع را پوشش داده اعلام کرده که در جریان انتخابات آمریکا و پس از آن، در زمان نمایش نتایج رأی گیری روی نقشه آمریکا، هشدار اسکرین تایم کاربران آیفون به طور خودکار روشن شده است.

این موضوع مشخصاً به استفاده بیش از اندازه کاربران از آیفون‌ها و تلفن‌های هوشمند برای مشخص شدن نتایج نهایی انتخابات بوده است. اسکرین تایم به کاربران زیادی در سراسر دنیا، به خصوص در آمریکا هشدار داده که بیش از اندازه از تلفن هوشمند خود استفاده می‌کنند. 

بیشتر کاربران از اپلیکیشن توییتر، Apple News و دیگر نرم افزارهای شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری برای دریافت آخرین اخبار استفاده می‌کرده‌اند که باعث شده تا اسکرین تایم به آن‌ها در مورد استفاده بیش از حد از تلفن هوشمند هشدار دهد.

کاربران در شبکه اجتماعی توییتر اسکرین شات‌های مربوط به فعال شدن خودکار هشدار اسکرین تایم در دوره انتخابات آمریکا را پوشش داده‌اند. تمامی این کاربران در تلاش بوده‌اند تا از طریق ابزارهای مختلف خبررسانی و شبکه‌های اجتماعی نتیجه انتخابات را ببینند که از نظر آیفون و سیستم عامل آی او اس بیش از اندازه زمان خود را برای کار با آیفون صرف کرده‌اند و همین موضوع باعث شده تا اسکرین تایم آن‌ها به حالت هشدار برسد. 

 این موضوع رفته‌رفته به یکی از شوخی‌های اینترنتی تبدیل شده و کاربران در حال اشتراک گذاری شوخی‌های مختلف در مورد آن هستند.

اسکرین تایم یکی از قابلیت‌های جدید در نسخه‌های اخیر سیستم عامل آی او اس است که از استفاده بیش از حد کاربران از آیفون‌ها جلوگیری می‌کند و در صورت مشاهده رفتار اعتیاد آمیز به تلفن‌های هوشمند به کاربران در این زمینه هشدار می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location