سبد خرید خالی‌ست.
14.2-Jailbreak

 پس از آماده سازی و عرضه iOS 14.2 توسط شرکت اپل، هکرهای توسعه دهنده Checkra1n Jailbreak اقدام به انتشار نسخه جدیدی از آن کرده‌اند. در حال حاضر جیلبریک آی او اس 14.2 از طریق این روش استفاده است.

این روش جیلبریک برای تمامی دستگاهی که از تراشه A11 به قبل استفاده می‌کنند، قابل اجرا است و از آن طریق می‌توان تمام آن‌ها را روی آی او اس 14.2 جیلبریک کرد. بر این اساس کاربرانی که تمایل به جیلبریک دستگاه خود با نسخه‌های آپدیت سیستم عامل آی او اس را دارند می‌توانند این به روز رسانی جدید را پس از نصب به روز رسانی‌ها دریافت کرده و از آن طریق دستگاه خود را جیلبریک کنند.

گفتنی است که در این نسخه جدید از Checkra1n Jailbreak علاوه بر اضافه شدن پشتیبانی از آی او اس 14.1 و 14.2 امکان دسترسی به حالت جیلبریک سریع و رابط کاربری‌های GUI و TUI را نیز فراهم کرده است.

در این نسخه برخی از باگ‌های مربوط به کاربری دستگاه‌ها پس از جیلبریک نیز برطرف شده است و کاربران می‌توانند به شکلی بهینه و کاربردی‌تر از دستگاه خود استفاده کنند. پس از نصب این جیلبریک روی آی او اس 14.2 کاربران متوجه خواهند شد که سرعت بوت آپ دستگاه آن‌ها به شکلی قابل توجه و محسوس نسبت به جیلبریک‌های پیشین بهبود یافته است.

گفتنی است که البته این نسخه دارای محدودیت‌ها و مشکل‌های شناخته شده‌ای است و به همین دلیل ممکن است تجربه کاربری را با اختلال مواجه کند.

لازم به ذکر است که جیلبریک یکی از کارهای منع شده از طرف شرکت اپل است و به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا از جیلبریک کردن دستگاه‌ها خودداری کنند. در صورت مشخص شدن جیلبریک در دستگاه، شرکت اپل هیچ خدماتی را برای عیب یابی یا تعمیر به کاربران ارائه نمی‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location