شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل به تازگی آیفون 12 را آماده عرضه به بازار کرده است و حالا مینگ چی کو اعلام کرده که این تلفن هوشمند بیش از انتظارهای اپل فروش خواهد رفت. بر اساس ادعای این تحلیلگر تمام موجودی آیفون 12 در سال 2021 تمام خواهد شد و شرکت اپل با چالش‌های ویژه‌ای مواجه می‌شود.

مینگ چی کو سه دلیل را برای این رویداد در نظر گرفته و با اتکا بر آن‌ها اعلام کرده که شرکت اپل به خاطر همین دلایل با چالشی بزرگ مواجه خواهد شد. این دلایل در ادامه توضیح داده خواهند شد:

دلیل اول: تعبیه لنز f2.4 الترا واید در دوربین‌های آیفون و افزایش کیفیت تصاویر ثبت شده در محیط‌های دارای نور کم باعث می‌شود تا بسیاری از کاربران تمایل به خرید آیفون 12 پیدا کنند. لنز الترا واید کیفیت تصاویر آیفون‌ها را بالا می‌برد و همین موضوع باعث افزایش سطح درخواست محصولات شرکت اپل خواهد شد.

دلیل دوم: تعداد عدسی‌های لنز آیفون 12 نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و همین موضوع باعث شده تا کیفیت کلی تصاویر و ثبت جزئیات بیشتر نیز افزایش یابد. این موضوع در نهایت باعث می‌شود تا تصویر برداری با استفاده از آیفون 12 بهتر باشد.

دلیل سوم: لنز الترا واید مجهز به سیستم فوکوس خودکار شده است که باعث می‌شود تا حتی افرادی که تخصص کافی در زمینه عکس برداری و فیلم برداری ندارند نیز بتوانند تصاویر بهتری را به ثبت برسانند.

با توجه به این دلایل مینگ چی کو، می‌توان به این نتیجه رسید که دوربین با کیفیت مهم‌ترین خصیصه آیفون 12 است و همین موضوع نیز باعث فروش بیشتر این محصول نسبت به رقبا در بازار جهانی خواهد شد که در نهایت شرکت اپل را با چالش‌هایی ویژه مواجه خواهد کرد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...