سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل در جریان ماه نوامبر تصمیم دارد تا آخرین کنفرانس خود در سال 2020 میلادی را برگزار کند. با پوشش زنده این رویداد همراه اپل اِن آی سی باشید.

رویداد نوامبر 2020 اپل قرار است در روز سه شنبه، 10 نوامبر معادل 20 آبان 1399 ساعت 21:30 به وقت تهران آغاز شود. با این حال اِن آی سی از ساعت 21:00 مراسم پوشش زنده را آغاز خواهد کرد و پیش از آغاز رویداد به بررسی محصولات و موارد معرفی شده در جریان آن خواهد پرداخت.

گفتنی است که در جریان این رویداد احتمالاً از محصولاتی جدید نظیر مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون در کنار برخی دیگر از محصولات جانبی نظیر ایرتگ‌ها و ایرپاد استودیو رونمایی می‌شود. اپل تصمیم دارد تا پیش از پایان یافتن سال 2020 میلادی از اولین مک بوک‌های مبتنی بر پردازنده‌های اپل سیلیکون که با معماری ARM و از همان تراشه‌های 5 نانومتری A14 هستند رونمایی کند. بر این اساس به نظر می‌رسد که شرکت اپل در جریان این رویداد که در ماه آبان برگزار می‌شود، از مک بوک‌های ایر و پرو با سایز 13 اینچ رونمایی کند و آن‌ها را آماده عرضه به بازار کند.

برخی از شایعات مربوط به این رویداد حاکی از آن است که شرکت اپل در جریان کنفرانس 20 آبان خود که با عنوان One more thing معرفی کرده، محصولاتی نظیر ایرپاد استودیو و ایرتگ را نیز در معرض نمایش و رونمایی قرار خواهد داد. با این حال این موضوع از طرف شرکت اپل هنوز تائید نشده است.

 برای مشاهده پوشش زنده کنفرانس نوامبر شرکت اپل همراه با گزارش فارسی می‌توانید به وب سایت و صفحه این رویداد در اِن آی سی  Apple-nic.com یا صفحه اینستاگرام اِن آی سی مراجعه کنید. همچنین میتوانید تمام اخبار شرکت اپل را در وبلاگ اِن آی سی مطالعه کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location