سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

بلکین به تازگی یک هولدر جدید مناسب با آیفون 12 و مبتنی بر فناوری مگ سیف را آماده تولید کرده است. این هولدر بلکین قابل استفاده در اتومبیل‌ها است.

پس از معرفی آیفون 12 در کنفرانس 13 اکتبر، سازندگان اکسسوری مثل برند بلکین شروع به ساختن اکسسوری‌های مگ سیف جدید برای آیفون‌ کردند. بلکین یک تولید کننده آمریکایی لوازم الکترونیکی مصرفی و اکسسوری‌های آیفون و غیره است. اخیراً یک اکسسوری شارژ بی‌سیم یا Boost Charge Pro و یک هولدر آیفون 12 برای داخل ماشین را تبلیغ می‌کند.

گفتنی است که در حال حاضر هولدر بلکین در وب‌سایت اپل آماده پیش فروش است و طی 3 تا 4 هفته به کاربران تحویل داده می‌شود.

آیفون 12 یک حلقه مغناطیسی در قسمت پشتی دارد که اپل برای احیای برند مگ سیف خود از آن استفاده می‌کند. همچنین اپل اعلام کرد که تعدادی اکسسوری مگ سیف شامل قاب‌های مگنتی و شارژر بی‌سیم دارد ولی به سازندگان لوازم جانبی توصیه کرده که می‌توانند از اکوسیستم اپل برای فروش اکسسوری‌های خود استفاده کنند.

در جریان کنفرانس «Hi, Speed» بلکین یک هولدر مگ سیفو یک شارژر بی‌سیم 3 در 1 را توسعه داده و قرار است آن‌ها را عرضه کند. شارژر بی‌سیم مگ سیف 3 در 1 با سرعت بسیار بالا تا توان 15 وات را شارژ کرده و با مگ سیف آیفون هم سازگار است. همچنین در هولدر بلکین از طراحی ضد لغزش برای پشتیبانی از دستگاه در حالت عمودی یا افقی استفاده کرده‌اند.

هولدر بلکین با ویژگی‌هایی مثل امنیت، راحتی و شیک بودن برای نگه داشتن آیفون 12 ارائه شده است. ماژول مگنتی قدرتمندی با استفاده از مگ سیف دستگاه را در جای خود قرار می‌دهد در حالی که دید مناسبی در حالت افقی یا عمودی به کاربر ارائه می‌دهد.

قابل ذکر است که هولدر بلکین با قیمت 39.95 دلار و شارژر بی‌سیم یا Boost Charge Pro با قیمت 149.99 دلار به فروش خواهد رسید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location