سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 پیش فروش هوم پاد مینی جدید در وب سایت رسمی اپل با قیمت 99 دلار شروع شده است، همان طور که انتظار می‌رفت در ماه نوامبر عرضه شود.

با وجود کارایی نسبتاً بالا اختلاف قیمت خیلی زیادی بین هوم پاد مینی و هوم پاد نسل اول با قیمت 299 دلار دیده می‌شود و به همین دلیل این محصول جدید محبوبیت زیادی بین طرفداران اپل پیدا کرده است. انتظار می‌رود پیش فروش این محصول با استقبال زیادی مواجه شود.

اپل هوم پاد مینی را به عنوان یک قالب جمع و جور در جریان رویداد اکتبر خود معرفی کرده است. «باب بوچرز» معاون ارشد بازاریابی جهانی محصولات اپل می‌گوید که هوم پاد مینی با حفظ حریم شخصی و امنیتی طراحی شده است و می‌تواند همه انتظارهای مشتریان را از یک بلندگوی هوشمند برطرف ‌کند. هوم پاد مینی یک دستیار صوتی هوشمند در کلاس جهانی است که می‌تواند صدای شگفت انگیزی برای شنیدن موسیقی ارائه دهد، همچنین برای هر یک از افراد داخل منزل یک تجربه شخصی ایجاد می‌کند.

هوم پاد مینی یک بلندگوی هوشمند بهینه شده برای هر کسی است که یک دستگاه اپل دارد و تمایل به کامل کردن اکوسیستم هوشمند سازی خانه خود دارد. این اسپیکر به راحتی با آیفون و برای پخش موزیک کار می‌کند و می‌تواند پاسخگوی تلفن باشد یا پیشنهاد‌های شخصی برای شنیدن موسیقی را به کاربران ارائه کند. همچنین توانایی افزایش صدای اپل تی وی و پخش موسیقی از مک را دارد. بسیاری از نوآوری‌های اپل در این بلندگوی کوچک فشرده و کوچک قرار گرفته که با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان و طرفداران اپل ارائه شده است.

اپل اشاره می‌کند که دستگاه کوچک با داشتن فقط یک درایور تک گانه با زاویه رو به پایین می‌تواند صدای 360 درجه ایجاد کند. همین قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد که هوم پاد مینی را در هر جای خانه قرار داده و صدای موزیک را به راحتی بشنود.

هوم پاد هشت درایور دارد که شامل یک ووفر قوی و هفت توییتر است. از طرف دیگر هر درایوری آمپر خاص خود را دارد. با این حال هوم پاد مینی فقط یک درایور دارد که باید به جای ووفر و توییتر عمل کند که در مقایسه با هوم پاد نسل اول تفاوت بسیار مهمی است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location