سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

آیفون 12 و آیفون 12 پرو به تازگی آماده عرضه شده است و حالا مجموعه والپیپر این محصولات از جمله مواردی است که طرفداران زیادی را به خود جلب می‌کند. والپیپر آیفون 12 و آیفون 12 پرو از همین حالا در دو حالت لایو و ثابت با نهایت کیفیت در اختیار کاربران قرار گرفته است.

یک آلبوم عمومی در سرویس Google Photos تمامی والپیپرهایی که تا به امروز از سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس عرضه شده را با نهایت کیفیت در اختیار کاربران قرار داده است. در آپدیت جدید این آلبوم می‌توان تمام مجموعه والپیپر آیفون 12 و آیفون 12 پرو را با کیفیت نهایی دانلود و نصب کرد.

این مجموعه شامل 8 والپیپر آیفون 12 پرو می‌شود که به صورت دو تایی برای هر یک از چهار رنگ این تلفن هوشمند عرضه شده است.

علاوه بر این، 10 والپیپر آیفون 12 نیز به صورت لایو و ثابت آماده عرضه شده است و از همین حالا کاربران امکان دانلود و نصب آن‌ها را دارند که در مجموعه شامل 28 تصویر جدید می‌شود که برای این تلفن‌های هوشمند آماده عرضه شده است.

این والپیپرها با همان طراحی تصاویر آبستره‌ای که شرکت اپل در چند سال گذشته برای آیفون‌ها نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس در نظر گرفته طراحی و تولید شده است و کاربران می‌توانند آن‌ها را روی تمامی دستگاه‌های خود تنظیم کنند.

برای دانلود و نصب این والپیپرها می‌توانید به آلبوم Google Photos والپیپر آیفون مراجعه کرده و این تصاویر جدید را با نهایت کیفیت دانلود و نصب کنید. اگر از سرویس مدیریت تصاویر گوگل استفاده می‌کنید نیز می‌توانید هر یک از تصاویر را در آلبوم مشخصی از اکانت خود ذخیره کنید و بدون اینکه فضای داخلی دستگاه خود را پر کنید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location