شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

چند ماهی از مسدود شدن فورتنایت در آیفون می‌گذرد و حالا برخی گزارش‌ها از بازگشت غیرمستقیم این بازی به پلتفرم آیفون خبر داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مرکزی انگلستان، فورتنایت در آیفون دوباره قابل اجرا شده است و کاربران می‌توانند با استفاده از نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس به آن دسترسی داشته باشند. البته این خبرگزاری اعلام کرده که هنوز هیچ راهی برای دانلود و نصب فورتنایت از طریق اپ استور یا سرویس‌های دیگر نیست، بلکه این بازی از طریق سرویس GeForce Now آماده عرضه شده است.

در حقیقت کاربرانی که از طریق GeForce Now به بازی‌های مبتنی بر پردازش ابری دسترسی دارند، می‌توانند با استفاده زا آیفون‌ها به این بازی دسترسی داشته باشند و فورتنایت را در آیفون اجرا کنند.

GeForce Now از مرورگر سافاری پشتیبانی می‌کند و اپل هیچ راهکاری برای مسدود کردن آن در نظر نگرفته است. در حقیقت هر دستگاهی که بتواند از طریق مرورگر به GeForce Now متصل شود، می‌تواند به فورتنایت دسترسی داشته باشند. این مسئله به معنای آن است که GeForce Now برای انجام کارهای مختلف نیازی به اپلیکیشن نصب شده روی آیفون ندارد و همه بازی‌ها را صرفاً از طریق یک مرورگر اجرا می‌کند.

تا پیش از این اپل طی مبارزه حقوقی خود با اپیک گیمز تصمیم به حذف فورتنایت از اپ استور گرفته بود. اما حالا مشخص شده که فورتنایت در آیفون نه تنها دوباره قابل اجرا و استفاده است، بلکه کاربران می‌توانند با استفاده از مرورگر وب نیز به آن دسترسی داشته باشند و حتی نیاز به نصب نرم افزار جدیدی ندارند.

فیل اسپنسر نیز به عنوان مدیر بخش توسعه بازی‌های ویدیویی مایکروسافت نیز اعلام کرده بود که ایکس کلاود به زودی از طریق همین روش به کاربران آیفون ارائه خواهد شد و نیازی به نصب اپلیکیشن از طریق اپ استور ندارد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...