سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اپل اعلام کرده که پیش فروش آیفون 12 پرو مکس و 12 مینی از دیروز 6 نوامبر شروع شده و با فاصله چند روز به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

از ششم نوامبر پیش فروش آیفون 12 پرو مکس و 12 مینی آغاز شده و گفتنی است که برخی مشتریان که سفارش خود را قرار داده‌اند شاهد تغییر وضعیت سفارش به آماده برای فروش شده‌اند.
قابل ذکر است که سفارش‌هایی که در حال آماده سازی هستند قابل لغو نبوده و مشتریانی که برای پیش فروش آیفون 12 پرو مکس اقدام کرده‌اند می‌توانند از طریق روش پستی و ردیابی شماره مرجع سفارش خود را پیگیری کنند.
اولین مشتریانی که شروع به پیش خرید کرده‌اند، اسکرین شات‌هایی را منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد که درخواست‌های آن‌ها آماده ارسال در روز شنبه هفته آینده است.
آیفون 12 مینی و پرو مکس به قدر کافی تولید و ارائه شده و اپل در زمینه تأمین بازار از این محصولات مشکلی ندارد. هر چند که برخی ظرفیت‌ها و رنگ‌های آیفون 12 پرو مکس از طرف برخی اپراتورها تا اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر به دست مشتریان نخواهد رسید.
همچنین مدل‌های آیفون 12 مینی برای کسانی که پیش خرید کرده‌اند و حتی مشتریانی که از فروشگاه خرید می‌کنند کاملاً موجود و در دسترس خواهد بود و گفتنی است که در برخی مناطق هم این دو مدل آیفون در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
طبق بررسی‌های انجام شده پیش فروش آیفون 12 پرو مکس 128 گیگابایتی به رنگ آبی اقیانوسی بسیار پرطرفدار بوده و همراه با آیفون 12 پرو در همان رنگ موجود و به فروش می‌رسد. با توجه به این موضوع می‌توان پیش بینی کرد که آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی از هفته آینده در بازار ایران آماده عرضه باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location