سبد خرید خالی‌ست.
magsafe-Charger-Duo

در جریان کنفرانس اکتبر 2020 شرکت اپل در کنار محصولات اصلی و جانبی خود، از شارژر Magsafe Duo نیز رونمایی کرده بود که هنوز آماده عرضه به بازار نشده است.

اپل اعلام کرده که این محصول با قیمت 129 دلار آماده عرضه می‌شود، اما هنوز تاریخ مشخصی را برای عرضه آن در نظر نگرفته است. این مسئله به این معنا است که شرکت اپل هنوز برای آماده سازی و عرضه این محصول آماده نشده است. تا پیش از این اپل پروژه‌ای با عنوان ایر پاور را در سال 2017 آغاز کرده بود و تصمیم داشت تا در سال 2018 میلادی این محصول را آماده عرضه کند. اما این پروژه در نهایت متوقف شد و شرکت اپل اعلام کرد که ایر پاور هرگز آماده عرضه نخواهد شد.

در این میان، معلوم نبودن تاریخ عرضه شارژر Magsafe Duo باعث شده تا بسیاری از کاربران احتمال توقف پروژه آن را مطرح کنند. هرچند که تحلیلگران تأکید کرده‌اند که این بار اپل شارژر Magsafe Duo را آماده عرضه می‌کند و تلاشی برای توقف پروژه تولید آن منتشر نشده است، اما عدم عرضه و آماده سازی آن باعث شده تا برخی از افراد این موضوع ابراز نارضایتی کنند.

علاوه بر این، یکی از قاب‌های چرمی مبتنی بر سیستم ارتباطی MagSafe نیز که در وب سایت شرکت اپل آماده معرفی شده بود، هنوز آماده عرضه نشده و کاربران هنوز به خرید این محصول در دسترسی ندارند.

اپل احتمالاً عرضه این محصولات جانبی را پس از آن آغاز می‌کند که فرایند فروش آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی را به سرانجام برساند. اپل امسال آیفون‌های خود را در چهار مدل و در دو فاز آماده عرضه کرده است که شامل آیفون 12 و آیفون 12 پرو در فاز ابتدایی و در ماه اکتبر و آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی در ماه نوامبر و فاز دوم به حساب میاید.

پس از آغاز فرایند عرضه تمامی آیفون‌ها، اپل احتمالاً عرضه و فروش محصولات جانبی خود را آغاز خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location