سبد خرید خالی‌ست.
Airpod-3

بنابر شایعه‌های منتشر شده اخیراً ایرپاد نسل سوم در برخی از وب سایت‌های چینی ظاهر شده و این شاهدی است مبنی بر اینکه اپل در حال کار کردن روی مدل‌های به روز شده هدفون‌های بی‌سیم بسیار محبوب خود است.

وب‌سایت 52audio تصویری از ایرپاد 3 به اشتراک گذاشته که شباهت بسیار زیادی به ایرپاد پرو دارد. حتی گزارش مشابهی در وبلاگ ژاپنی MacOtakara که تحت عنوان اولین نگاه به ایرپاد 3 اشتراک گذاری شده است که تائید کننده این موضوع است. این تصویر که در وب سایت‌های مختلف در حال دست به دست شدن است بخشی از هدفون بی‌سیم اپل و قاب شارژ آن را نشان می‌دهد.

این تصویر حتی بدون پرداختن به جزئیات گزارش منتشر شده از بلومبرگمبنی بر عرضه مدل‌های ایرپاد تقویت می‌کند.

همچنین در این گزارش اشاره شده که اپل در حال کردن روی دو مدل ایرپاد جدید است که شامل ایرپادهای نسل سوم است که قرار است جایگزین ایرپادهای نسل دوم یا مدل مقرون به صرفه شود.

طراحی آپدیت ایرپادهای جدید شبیه ایرپادهای پرو فعلی است که ساقه کوتاه‌تری دارد و فاقد روکش پلاستیکی شده است. اپل همچنین در حال بررسی راهی برای بهبود عمر باتری ایرپادهای جدید است تا از آن طریق بتوانند ایرپادهایی با عمر باتری بهینه را آماده عرضه به بازار کند.

گرچه به نظر می‌رسد طراحی آن شبیه ایرپاد پرو است ولی ظاهراً ایرپاد 3 جدید ویژگی Active Noise Cancellation را ندارد. گزارش شده که اپل در حال کار کردن روی ایرپاد پرو با شکل گرد و کوچک‌تر است. همین موضوع باعث شده تا برخی از تحلیلگران این تصاویر را به ایرپاد پرو لایت که تا پیش از این نیز شایعاتی در مورد آن وجود داشت نسبت دهند.

البته هنوز مشخص نیست که شرکت قرار است مدل‌های ایرپاد جدید را چه موقع رونمایی کند ولی بلومبرگ می‌گوید تا 2021 معرفی نخواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location