سبد خرید خالی‌ست.
1

شایعه شده است که شان کانری به استیو جایز نامه‌ای نوشته که بعد از درگذشت این بازیگر فقید به شدت وایرال شده است.

شایعه‌هایی درباره نامه جعلی‌شان کانری بازیگر مطرح هالیوود به استیو جابز، مؤسس کمپانی اپل منتشر شده که در پی درگذشت این بازیگر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است.

ماجرا از این قرار است که در سال 1998 نامه‌ای تایپ شده از طرف استیو جابز به دست شان کانری رسیده که از او تقاضا شده در تبلیغات شرکت اپل شرکت کند. 

بیانیه‌ای که از طرف شان کانری به جابز ارسال شده به این مضمون بوده که من روح خود را به اپل یا هیچ کمپانی دیگری نمی‌فروشم و به تغییر دنیا آن‌طور که شما می‌خواهید، هیچ علاقه‌ای ندارم. شما فروشنده کامپیوتر هستید و من همان «جیمز باند لعنتی هستم». این نامه در توییتر منتشر شده و واکنش‌های زیادی را با خود همراه کرده است.

به نظر می‌رسد این حرفی است که شان کانری گفته یا تایپ کرده است در حالی که علامت 007 در گوشه سمت راست و پایین نامه دیده می‌شود. علامت 007 مربوط به زمانی بود که او در نقش جیمز باند بازی می‌کرده ولی بعد از سال‌ها و به خصوص در سال 1998 به سمت ایفای نقش‌های دیگری رفت.

این نامه به لطف کاربران توییتر در سال 2011 منتشر شد. مثل بسیاری از خبرهایی که در اینترنت وایرال می‌شوند لزوماً نمی‌توان صحت این نامه را تائید کرد یا با اطمینان آن را تائید کرد. شاید انتشار این نامه بیشتر برای سرگرمی یا انجام یککار تمسخر آمیز باشد.

یکی از کاربران توییتر از انتشار دهندگان این نامه درخواست کرده تا به تحقیق مقاله بپردازند زیرا وقتی برای افراد مشهور چنین موارد جعلی ساخته شود، ممکن است به اعتبار آن‌ها آسیب برسد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location