سبد خرید خالی‌ست.
APPLE-EVENT

 در طول چند رویداد گذشته، طراحی واقعیت افزوده در صفحه Apple Event به یکی از سنت‌های اپل تبدیل شده است و حالا شرکت اپل در آستانه رویداد One More Thing که سه شنبه هفته آینده برگزار می‌شود نیز از این طراحی رونمایی کرده است.

کاربران از طریق مرورگر سافاری آیفون یا آیپد می‌توانند به صفحه Apple Event مراجعه کنند و تصویر واقعیت افزوده جدیدی که شرکت اپل در آن طراحی کرده که از همین حالا تا زمان برگزاری این رویداد در دسترس خواهد بود. این تصویر را کاربران می‌توانند به‌صورت واقعیت افزوده روی اجسام، سطوح و اشیای مختلف انداخته و از آن طریق ویدیوهای ویژه‌ای را به ثبت برسانند.

بسیاری از اینفلوئنسرها و یوتیوبرهای معروف نیز از همین حالا ویدیوهایی را با این طراحی واقعیت افزوده منتشر کرده‌اند.

اپل تصمیم دارد تا در جریان کنفرانس One More Thing خود از آخرین محصولات جدید خود در سال 2020 رونمایی کند. این رویداد به احتمال قوی آخرین کنفرانس اپل در سال 2020 خواهد بود و پس از آن شرکت اپل کنفرانس‌های بعدی خود را از سال 2021 آماده برگزاری می‌کند.

در جریان این رویداد احتمالاً محصولاتی نظیر مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون رونمایی خواهند شد. هر چند که بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که در جریان این رویداد فقط مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون شامل دو مدل 13 اینچی از مک بوک ایر و مک بوک پرو 2020 رونمایی می‌شوند، اما برخی دیگر از تحلیلگران بر این باور هستند که در جریان این کنفرانس محصولاتی نظیر ایرتگ و ایرپاد استودیو نیز آماده معرفی و عرضه خواهند شد.

البته این مسئله هنوز از طرف اپل مشخص نشده است و معلوم نیست که در جریان این رویداد واقعاً چه محصولاتی رونمایی خواهند شد و باید تا زمان برگزاری این رویداد منتظر ماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location