سبد خرید خالی‌ست.
iphone-magsafe

 وب سایت MacRumors ویدیویی را منتشر کرده که نحوه کارکرد جاکارتی مگ سیف را نشان می‌دهد.

این جا کارتی همراه با قاب‌ها و شارژر مگ سیف که اپل با آیفون 12 معرفی و عرضه کرده سازگار است. این محصول شامل یک کیف چرمی به نام جا کارتی مگ سیف است که با ویژگی مغناطیسی به پشت آیفون متصل می‌شود. این کیف چرمی به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و می‌تواند جایگزین مناسبی برای کیف جای کارت قدیمی باشد.

کیف چرمی یا جا کارتی مگ سیف با طراحی هوشمندانه و قیمت 59 دلار به رنگ های متنوعی عرضه می‌شود. رنگ‌ها شامل آبی دریایی، خردلی، قهوه‌ای و سیاه است. به لحاظ ظاهری بسیار سبک و کم حجم، ساده و شیک و البته به خوبی پشت آیفون متصل می‌شود. 

در ویدیوی منتشر شده مشاهده می‌شود که در این کیف چرمی می‌توان به راحتی دو یا سه کارت قرار داد ولی بهتر است بر خلاف قابلیت کشش چرم کارت بیشتری اضافه نشود. در قسمت پشت جا کارتی مگ سیف برش کوچکی دیده می‌شود که با انگشت شست به راحتی می‌توان کارت‌ها را بیرون کشید که کار کردن و تسلط به آن کمی طول می‌کشد.

قابل ذکر است که این جا کارتی برای استفاده دو یا سه کارت مناسب است ولی برای افرادی که می‌خواهند کارت‌های بیشتری را در آن بگذارند گزینه مناسبی نیست. همچنین کیف چرمی را می توان مستقیما به پشت آیفون 12 یا به قاب مگ سیف متصل کرد که از طریق نمایشگر آیفون یک انیمیشن کوچک نمایش داده می‌شود تا کاربر متوجه شود که به خوبی متصل شده است. گفتنی است این اتصال به اندازه کافی قوی و قابل اعتماد است، اما هنگام قرار دادن در جیب باید با احتیاط و اطمینان انجام شده که از پشت آیفون جدا نشود. حتما هنگام جابه جا کردن آیفون و کیف چرمی باید آن را محکم گرفت.

کاربرانی که می‌خواهند با خیال راحت کارت‌های خود را حمل کنند بهتر است از گزینه جا کارتی مگ سیف استفاده نکنند چون به هر حال نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location