سبد خرید خالی‌ست.
Whatsapp-manager-storage

واتساپ به تازگی آپدیت جدیدی از اپلیکیشن خود را در آی او اس ارائه داده که با تغییراتی بسیار بهینه و کاربردی همراه است. در این آپدیت امکان مدیریت حافظه واتساپ در آیفون فراهم شده است.

بر این اساس کاربران واتساپ همانند تلگرام از این پس می‌توانند محتوای ذخیره شده و اشغال شده از حافظه داخلی خود در آیفون‌ها را مشاهده و آن را مدیریت کنند. امکان مدیریت حافظه واتساپ در آیفون به کاربران اجازه می‌دهد که ببینند چه مقدار عکس، ویدیو، اسناد و فایل‌های دیگر از طریق واتساپ رد و بدل شده و در حافظه گوشی آن‌ها ذخیره شده است.

این موضوع باعث می‌شود تا کاربران بتوانند طی مدیریت محتوای در حال استفاده از دستگاه خود، میزان ذخیره سازی خود را آزاد کنند و آن را به نصب اپلیکیشن‌های دیگر یا ثبت تصاویر و موارد دیگر اختصاص دهند. امکان مدیریت حافظه واتساپ در آیفون زمانی اهمیت پیدا می‌کند که ذخیره سازی و فضای آزاد کاربران برای انجام کارهای مختلف بسیار محدود است. بسیاری از گروه‌ها و مخاطبین تصاویر و محتوایی را برای کاربران ارسال می‌کنند که به هیچ وجه مورد علاقه آن‌ها نیست و این موضوع باعث افزایش حجم پرشده از ذخیره سازی آن‌ها می‌شود و در نهایت تجربه کاربری با تلفن‌های هوشمند را با اختلال همراه می‌کند.

گفتنی است که واتساپ برخلاف تلگرام از فضای ابری پیش‌فرض و داخلی برای ذخیره کردن محتوای رد و بدل شده در چت‌ها استفاده نمی‌کند و همین موضوع باعث می‌شود تا سطح حافظه اشغال شده توسط این اپلیکیشن پیام رسان افزایش قابل توجهی داشته باشد.

بر این اساس، کاربران می‌توانند با استفاده امکان مدیریت حافظه واتساپ در آیفون میزان فضای اشغال شده خود را مدیریت کنند و از آن طریق به امکانات بیشتری برای مدیریت محتوای مختلف دسترسی داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location