سبد خرید خالی‌ست.
Apple-stores

 شرکت اپل تصمیم گرفته تا برای بار دیگر و به خاطر موج‌های جدید شیوع ویروس کرونا فروشگاه‌های خود را تعطیل کند. تعطیلی اپل استورها در برخی از کشورها تا چهار هفته ادامه خواهد داشت.

شرکت اپل رسماً اعلام کرده که شعبه‌های اپل استور در کشور انگلستان تا چهار هفته آینده تعطیل هستند. این تصمیم به خاطر دستور دولت کشورهای اروپایی اتخاذ شده که طی آن درخواست شده تا فروشگاه‌های غیرضروری کار خود را به‌صورت موقت تعطیل کنند.

تعطیلی اپل استورها این بار در بسیاری از کشورهای اروپایی به خاطر موج جدید شیوع کرونا رخ می‌دهد که باعث شده تا بسیاری از کاربران اروپایی امکان خرید محصولات این شرکت را نداشته باشند. این در حالی است که شرکت اپل در زمان اوج فروش محصولات خود در سال قرار دارد و به‌تازگی فروش آیفون 12 و آیفون 12 پرو را آغاز کرده است.

اپل در آینده نزدیک نیز تصمیم به عرضه آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی دارد، با این حال تعطیلی‌های رخ داده ممکن است باعث شود تا بسیاری از کاربران در سراسر دنیا امکان خرید این محصولات را نداشته باشند و برای مدت زمان بیشتری مجبور به صبر برای خرید آن‌ها باقی بمانند.

تعطیلی اپل استورها اولین باری نیست که اتفاق میافتد. تا پیش از این نیز شرکت اپل در زمان اوج شیوع کرونا در سراسر جهان اقدام به بستن فروشگاه‌های خود در سراسر جهان کرده بود. تعطیلی اپل استورهای چین و دیگر کشورهای شرق آسیا در کنار اروپا و آمریکا باعث شده بود تا بسیاری از محصولات این شرکت کمیاب یا حتی نایاب شوند.

همین موضوع در نهایت رفته رفته باعث شده بود تا شرکت اپل فروش کمتری نسبت به سال‌های گذشته را تجربه کند و سال 2020 با دردسرهای بسیاری برای شرکت اپل و دیگر کمپانی‌های فعال در حوزه فناوری همراه باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location