سبد خرید خالی‌ست.
iCloud

 تعدادی از کاربران محصولات اپل در سراسر جهان اعلام کرده‌اند که با مشکل آیکلود در طول چند ساعت گذشته مواجه شده‌اند و این موضوع باعث شده تا برخی از کارها امکان اجرا نداشته باشد.

بر اساس این گزارش‌ها از طرف کاربران منتشر شده و وب سایت Apple Insider آن‌ها را بازتاب داده، بسیاری از سرویس‌های آنلاین اختصاصی شرکت اپل نظیر ذخیره سازی ابری آیکلود، بخش مدیری پسوردهای KeyChain و بخش Find My با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده است. این مشکل در بسیاری از کشورهای جهان دیده شده و کاربران امکان دسترسی و مدیریت اپل آیدی خود را به روش‌های تائید شده نداشته‌اند.

این مشکل در حال حاضر برای بسیاری از کاربرانی که گزارش آن را داده بودند برطرف شده است، با این حال برخی از کاربران همچنان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. در حقیقت سرورهای اصلی مربوط به دیتاسنترهای شرکت اپل با مشکلات متعددی مواجه شده بودند و امکان ارائه خدمات را به کاربران نداشته‌اند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که این مشکل در حال حاضر برای بسیاری از کاربران برطرف شده است، با این حال تعداد کمی از کاربران همچنان با این مشکل مواجه هستند. تنها راه کار برای برطرف شدن و دسترسی دوباره کاربران به آیکلود، انتظار برای برطرف شدن این مشکل است.

این مشکل به احتمال زیاد تا چند ساعت دیگر به طور کامل برطرف می‌شود و کاربران می‌توانند برای بار دیگر به صورت بهینه و کاربردی از سرویس‌های آیکلود استفاده کنند.

سرویس‌های آیکلود یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های کاربردی دستگاه‌های اپل است که در صورت عدم کارکرد، روند استفاده و تجربه کاربری از دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت اپل را با اختلال مواجه می‌کند. با توجه به این موضوع به کاربران توصیه می‌شود که اگر در طول چند ساعت گذشته با عدم کارکرد درست اپلیکیشن Find My و بخش‌های دیگر مواجه شده‌اند، برای دست کم یک روز منتظر باقی بمانند تا مشکل دیتاسنترهای آیکلود برطرف شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location