سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 شرکت مایکروسافت تنها چند روز پس از سونی لیست بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد برای نوامبر 2020 را منتشر شده کرده و در اختیار کاربران قرار داده است.

در جریان این ماه، دو عنوان بازی به صورت انحصاری برای ایکس باکس وان، یک عنوان برای ایکس باکس 360 و یک عنوان بازی برای کنسول نسل اول ایکس باکس آماده عرضه به صورت رایگان شده است.

این بازی‌ها از اول نوامبر تا 30 همان ماه آماده دانلود و نصب هستند. برخی از این عناوین نیز برای مدت زمانی کمتر از یک ماه و مشخصاً برای 15 روز در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.

برای دانلود و نصب این بازی‌ها به صورت رایگان، کاربران می‌توانند اکانت گلد خود را از طریق گیفت کارت ایکس باکس گلد فعال کرده و در مدت زمان یاد شده به این بازی‌ها دسترسی داشته باشند.

شرکت مایکروسافت در حال حاضر اطلاعاتی در مورد عرضه بازی‌های رایگان برای ایکس باکس سری ایکس و اس ارائه نداده است. با این حال این شرکت تأکید کرده که کنسول‌های نسل دهمی خود را در روز 10 نوامبر آماده عرضه به بازار جهانی خواهد کرد. پیش بینی می‌شود که مایکروسافت پس از عرضه این کنسول‌های نسل نهمی اقدام به معرفی و عرضه بازی‌های جدیدی به کاربران کند و امکانات ویژه‌ای را برای اجرای بازی‌های جدید در کنسول‌های قدرتمند خود در نظر بگیرد.

با این حال شرکت مایکروسافت در حال حاضر تنها چند بازی را برای کنسول نسل هفتمی و هشتمی خود آماده عرضه کرده است و هنوز خبری از بازی‌های رایگان سرویس ایکس باکس گلد برای ایکس باکس نسل نهم سری ایکس و اس در دست نیست.

لیست بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد برای نوامبر 2020 به این شرح است:

  • 1.Aragami: Shadow Edition: November 1 - 30 (Xbox One)
  • 2.Swimsanity!: November 16 - December 16 (Xbox One)
  • 3.Full Spectrum Warrior: November 1 – November 15 (Xbox)
  • 4.Lego Indiana Jones: Available November 16 - November 30 (Xbox 360)

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location