سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

گزارش‌های متعدد کاربران حاکی از آن است که مشکل عدم اتصال اپل واچ به آیفون در iOS 14 شایع شده است و بسیاری از کاربران از این موضوع ابراز نارضایتی کرده‌اند.

این مشکل زمانی شایع می‌شود که آیفون در حال اجرای آی او اس 14 به بعد باشد و اپل واچ، نسخه واچ او اس 7 به بعد را دریافت نکرده باشد و در عین حال اتصال بین دو دستگاه نیز قطع شده باشد.

این مسئله در حال حاضر هیچ راه حلی ندارد و ادعایی نیز از طرف اپل برای برطرف کردن آن منتشر نشده است. با توجه به این موضوع توصیه می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به آپدیت اپل واچ به نسخه WatchOS 7 کرده و جدیدترین به روز رسانی آن را دریافت کنید.

گفتنی است که این مشکل زمانی رخ می‌دهد که اپل واچ و آیفون از یکدیگر Unpair شود و در صورت متصل بودن، کارکرد آن‌ها حتی در نسخه‌های عادی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

با این حال بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که شرکت اپل در آینده نزدیک اقدام به انتشار آپدیت‌های جدید برای برطرف کردن این مشکل خواهد کرد. لازم به ذکر است که در حال حاضر برای کاربرانی که با این مشکل روبرو شده‌اند هیچ کاری نمی‌توان کرد و باید منتظر عرضه آپدیت‌های جدید از طرف شرکت اپل بود تا مشکل یاد شده برطرف شود.

گفتنی است که بررسی‌های اولیه اِن آی سی حاکی از آن است که اپل واچ سری 1 این مشکل را بیشتر از خود بروز می‌دهد و با اتصال با آی او اس 14 چالش‌های زیادی دارد. 

نسخه های جدید سیستم عامل های شرکت اپل از سپتامبر 2020 آماده عرضه به کاربران شده است و حال رفته رفته مشکلات کاربری آنها در حال مشخص شدن و برطرف شدن است. به همین دلیل از کاربران درخواست میشود تا آپدیت های نهایی مربوط به این مشکلات را به محض انتشار دانلود و نصب کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home