سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

اپل قصد دارد سفارش‌های لنز آیفون 12پرو را که با تقاضای شدید مشتریان مواجه شده افزایش دهد.

نشریه تایوانی DigiTimes گزارش داده که تقاضا برای آیفون 12 پرو رو به افزایش است و به همین دلیل سفارش لنز آیفون 12 پرو و مدت زمان تحویل سفارش‌ها از تولید کنندگان باید تمدید شود.

در نتیجه افزایش تقاضا برای آیفون 12 پرو به خصوص در ایالات متحده، گزارش‌‌ها نشان می‌دهد که اپل قصد دارد سفارش‌های لنز آیفون 12 پرو برای اسکنر LiDAR را که از ویژگی‌های مهم این مدل است، افزایش دهد. منابع آگاه اشاره می‌کنند که اپل با افزایش سفارش این لنز زمان تحویل را به 2 تا 3 هفته تمدید کرده است.

محبوبیت آیفون 12 پرو اپل را غافلگیر کرده است و بر اساس گزارش‌ها با فرض اینکه تقاضا برای مدل 6.1 اینچی افزایش یابد، شرکت سهام بیشتری را برای مقرون به صرفه‌تر کردن خرید آیفون 12 آماده کرده است.

بر مبنای فروش آیفون 12 پرو گفته شده که برخی تولید کنندگان زنجیره تأمین حالا اطمینان دارند که حرکت تقاضا برای لنز آیفون 12 پرو و سنسور فیس آیدی 3D تا مدتی بعد از شروع فروش آیفون 12 پرو مکس 6.7 اینچی تا 13 نوامبر

ادامه خواهد داشت.

در این گزارش اعلام شده که کارخانه ریخته گری تایوانی GaAs درگیر تولید تراشه جدید برای آیفون 12 پرو شده و به نظر می‌رسد چشم انداز کسب و کارشان برای سه ماهه چهارم سال جاری نسبت به سه ماهه قبلی روشن‌تر باشد که این اتفاق به لطف تقاضای بالای آیفون 12 پرو است.

پیش سفارش آیفون 12 و آیفون 12 پرو از روز جمعه 16 اکتبر آغاز شده و در روز جمعه 23 اکتبر عرضه شده است. آیفون 12 برای فضای ذخیره سازی 64 گیگابایت 799 دلار و برای 128 و 256 گیگابایت اضافی قیمت افزایش می‌یابد. قابل ذکر است که مدل پرو برای فضای ذخیره سازی 128 گیگابایت با 999 دلار شروع شده و برای 256 و 512 گیگابایت قیمت 1099 و 1299 دلار خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location