سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

بر اساس اطلاعات مربوط به کیفیت هوا در شهرهای چین که مراکز تولیدی اپل در آن‌ها مستقر است، تولید آیفون 12 با افزایش آلودگی هوا در چین ارتباط دارد.

گزارش‌های منتشر شده از خبرگزاری CNBC به کیفیت هوای برخی شهرهای چین اشاره می‌کند که ارتباط مستقیمی با افزایش فعالیت‌های صنعتی مرتبط با تولید آیفون 12 دارد.

تحلیلگران از داده‌های ردیابی کیفیت هوای شهرهایی مثل «ژنگژو» که محل اصلی تولیدات اپل برای کمک به پروژه فروش آیفون 12 است، استفاده کردند.

تحلیلگران از یک پلتفرم غیرانتفاعی در حوزه محیط زیست که مشغول جمع آوری و انتشار داده‌های کیفیت هوا در چین است، استفاده و سطح دی اکسید نیتروژن را ردیابی کردند. به نظر می‌رسد این شاخص سطح اول فعالیت‌های صنعتی به خصوص در شهرهای چین با وجود کارخانه‌های تولید کننده است. البته سهم اپل در این بخش قابل ملاحظه است.

اطلاعات به دست آمده از داده‌های کیفیت هوای شهر ژنگژو چین که به شهر آیفون معروف است، نشان می‌دهد کهسطح آلودگی هوا ناشی از آلودگی صنعتی رو به افزایش است که با توجه به افزایش سفارش‌ها و تولید انبوه آیفون پیش می‌رود.

در شهر«شنژن» چین برای اولین بار تولیدات صنعتی در اوایل سپتامبر افزایش داشته است. در شهر «چنگدو» تحلیلگران یافتند که فعالیت‌های صنعتی در روزهای اخیر افزایش یافته است. در حالی که در شهر «چونگ کینگ» تولیدات صنعتی در روزهای اخیر افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته که البته بعد از نوسان در ماه سپتامبر به چشم می‌خورد.

گزارش‌های منتشر شده حاکی از عملکرد بالای آیفون 12 و آیفون 12 پرو است چرا که منجر به افزایش سفارش از طرف اپل شده است.متأسفانه شهرهای قید شده به دلیل افزایش تقاضا و سفارش‌های اپل برای تولید انبوه آیفون جدید، با موج عظیمی از آلودگی هوای ناشی از فعالیت‌های صنعتی مواجه شده‌اند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location