سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های متعدد منتشر شده حاکی از آن است که مشکلات تأمین قطعات باعث شده تا اپل برای تولید و فروش آیفون 12 ممکن است با چالش‌های زیادی مواجه شود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، چندین محصول اپل شامل آیفون 12، کامپیوترهای مک، آیپدها و برخی از مدل‌های اپل واچ با چالش کمبود قطعه در تولید مواجه شده‌اند. تیم کوک نیز در جریان آخرین گزارش مالی این شرکت در جریان روز پنجشنبه ضمن تائید این موضوع اعلام کرده که شرکت اپل «با سختی هر چه تمام‌تر» در حال کار برای تأمین قطعات مورد نظر است.

این موضوع ممکن است در آینده باعث شود تا اپل در تولید و فروش آیفون 12 با مشکلات زیادی مواجه باشد. اپل در حال حاضر سفارش‌های زیادی برای تولید انبوه بسیاری از محصولات خود را به شرکت‌های تأمین کننده ارائه داده است و قرار است تا پایان ماه نوامبر حجم عظیمی از کمبودهای ایجاد شده جبران شود.

با توجه به این توضیحات می‌توان امیدوار بود که شرکت اپل در تولید و فروش آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس با مشکلی مواجه نباشد.

با این حال تیم کوک اعلام کرده که شرکت اپل در مرز روبرو شدن با کمبود قطعات و محصولات وجود دارد و این شرکت از هر لحاظی تلاش می‌کند تا تهدیدات ایجاد شده را دور بزند و با آن‌ها مقابله کند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در ماه نوامبر فرایند فروش و عرضه آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی را آغاز کند و از همین حالا این شرکت برنامه‌های لازم برای تولید انبوه این محصولات را آغاز کرده است. گفتنی است که عرضه سری تلفن‌های هوشمند آیفون 12 در دو فاز متفاوت به دلیل کاهش میزان قطعات تولیدی بوده است و اپل به خاطر تعطیلی ناشی از کرونا که کارخانه‌ها با آن مواجه بودند، مجبور به انجام چنین کاری شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location