سبد خرید خالی‌ست.
Tim-Cook

 تیم کوک به تازگی در طول یک گزارش جدید اعلام کرده که محصولات «جالب‌تری» از اپل در سال 2020 آماده عرضه خواهند شد و هنوز تمام محصولات جدید اپل در این سال، آماده عرضه به بازار نشده‌اند.

تنها دو ماه از سال 2020 باقی مانده و حالا شرکت اپل در جریان آخرین گزارش مالی خود در این سال برای سهام داران تأکید کرده که سال 2020 هنوز تمام نشده و همچنان محصولات زیادی برای معرفی و عرضه به بازار باقی مانده است.

تیم کوک در بخشی از این گزارش مالی جدید که پنجشنبه برگزار شد، اعلام کرد که بسیاری از محصولات جدید شرکت اپل در سال 2020 آماده عرضه می‌شود. وی به صورت مشخص به کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های اپل سیلیکون اشاره کرد و اعلام کرد که این محصولات قرار است تا پیش از پایان یافتن سال آماده معرفی و عرضه به بازار شوند.

برخی از شایعات گذشته تأکید داشتند که شرکت اپل در جریان ماه نوامبر و احتمالاً در هفدهمین روز این ماه رویدادی جدید را برگزار می‌کند و طی آن از محصولات جدید خود رونمایی خواهد کرد.

ادعای تیم کوک در مورد معرفی محصولات جدید تا پیش از پایان سال 2020 باعث شده تا شایعات مربوط به برگزاری رویدادی جدید در جریان ماه نوامبر شدت بیشتری به خود بگیرد و بسیاری از تحلیلگران ادعاهای متعددی را در مورد آن و نحوه برگزاری و محصولات معرفی شده در جریان آن را مطرح کنند.

با توجه به شایعات، اپل در جریان رویداد نوامبر 2020 از محصولاتی نظیر مک بوک‌های مبتنی بر اپل سیلیکون، ردیاب‌های هوشمند ایرتگ و هدفون رو گوشی و حرفه‌ای ایرپاد استودیو رونمایی خواهد کرد.

با وجود تمامی این مسائل، شرکت اپل هنوز به صورت رسمی اطلاعاتی از برگزاری یک رویداد جدید در جریان ماه نوامبر را ارائه نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location