شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل ممکن است حق انتشار فیلم جدید جیمز باند با عنوان No Time To Die را دریافت کند و از گوی رقابت را از نتفلیکس برباید.

اپل در تلاش است تا فیلم جدید جیمز باند را از طریق سرویس اپل تی وی پلاس آماده عرضه کند. این فیلم قسمت بیست و پنجم مجموعه آثار سینمایی مربوط به جیمز باند است که قرار است تا آوریل 2021 آماده پخش در سراسر جهان شود. با توجه به تأخیرهای ایجاد شده ناشی از کرونا، شرکت اپل در تلاش است تا بتواند حق پخش این فیلم را از طریق سرویس اپل تی وی پلاس به دست بیاورد.

از طرف دیگر نتفلیکس نیز تلاش دارد تا این نسخه جدید از فیلم‌های جیمز باند را با آماده پخش برای کاربران خود کند. رقابت میان نتفلیکس و اپل تی وی پلاس در نهایت باعث شده تا هر یک از آن‌ها قیمت قابل توجهی را برای عرضه این فیلم پیشنهاد دهند. با این حال تا به امروز صاحب امتیاز این فیلم پاسخ نهایی در مورد فروش آن از طریق بسترهای استریم ارائه نداده است.

بر اساس گفته‌های مدیر MGM، موسسه‌ای که امتیاز پخش این فیلم را بر عهده دارد، اپل و نتفلیکس هر دو برای پخش قسمت جدید جیمز باند پیشنهادهای متعددی را ارائه داده‌اند و هر دو تلاش کرده‌اند تا MGM در نهایت راضی به انتشار این فیلم از طریق بسترهای آنلاین استریم شود.

این در حالی است که شرکت سازنده این فیلم ترجیح می‌دهد تا فیلم را از طریق سینماها آماده پخش کند. با این حال شیوع ویروس کرونا باعث شده تا اکران فیلم‌ها با چالش‌های زیادی مواجه شود و حتی فیلم Tenet کریستوفر نولان که محبوبیت بسیار زیادی را به خود اختصاص داده بود، در نهایت نتواند به اندازه کافی درآمدزایی داشته باشد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...