سبد خرید خالی‌ست.
aaple-silicon-cource

 شرکت اپل تصمیم دارد تا پیش از پایان یافتن سال 2020 از اولین کامپیوتر مک مبتنی بر اپل سیلیکون رونمایی کند و حالا این شرکت از توسعه دهندگان درخواست کرده تا این شرکت را درزمینهٔ آماده سازی محصولات جدید همراهی کنند.

اپل توسعه دهندگان را به یادگیری روند توسعه اپلیکیشن‌های مبتنی بر پردازنده اپل سیلیکون دعوت کرده است. توسعه دهندگان از این پس طی یک برنامه آموزشی می‌توانند روش‌های توسعه کدهای مبتنی بر اپل سیلیکون را توسط مهندسین این شرکت یاد بگیرند و پس از آن فرایند ساخت نرم افزارهای مبتنی بر آن را آغاز کنند.

دعوت‌نامه‌ای که اخیراً به توسعه دهندگان منتشر شده از آن‌ها درخواست کرده تا در برنامه‌ای که قرار است در روزهای 4 تا 5 نوامبر (معادل 14 و 15 آبان 1399) برگزار می‌شود، شرکت کنند و با ابزارهای اولیه لازم برای توسعه نرم افزار برای این پردازنده‌ها شرکت کنند.

تا پیش از این و مشخصاً از زمان برگزاری WWDC 2020 شرکت اپل نسخه‌هایی آزمایشی از کامپیوترهای مک مینی مبتنی بر A12Z را به توسعه دهندگان ارائه داده بود. دریافت کنندگان این نسخه‌های خاص و آزمایشی از مک مینی کسانی هستند که این دعوت‌نامه‌های جدید را دریافت کرده‌اند و به‌زودی در این کلاس‌های آموزشی نیز شرکت خواهند کرد.

اپل هنوز تاریخ مشخصی را برای رونمایی از کامپیوترهای مک مینی در نظر نگرفته است، با این حال شایعات حاکی از آن است که در روز 17 نوامبر (27 آبان 1399) کنفرانسی جدید از شرکت اپل برگزار می‌شود که طی آن از اولین کامپیوترهای مک مبتنی بر اپل سیلیکون رونمایی خواهد شد.

شرکت اپل تصمیم دارد تا به‌صورت تدریجی روند توسعه و ساخت کامپیوترهای مک را به سمت پردازنده‌های اختصاصی خود پیش ببرد و در نهایت در سال 2022 به‌طور کامل همکاری با شرکت اینتل و استفاده از پردازنده‌های این شرکت را کنار بگذارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location