سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

 فیل اسپنسر به تازگی اعلام کرده که بازی‌های انحصاری ایکس باکس سری ایکس برای استیم و مایکروسافت استور نیز آماده عرضه خواهند شد.

این در حالی است که اسپنسر تا پیش از این ادعا کرده بود که بازی‌های انحصاری ایکس باکس تا مدت دو سال در ایکس باکس وان نیز پشتیبانی می‌شود، حال این مدیر بخش توسعه بازی‌های ویدیویی مایکروسافت تائید کرده که این بازی‌ها از طریق مایکروسافت استور و استیم نیز قابل خریداری هستند.

اسپنسر تأکید کرده که عرضه این بازی‌ها در هر دو سرویس انجام می‌شود، با این حال مهم‌ترین نکته این است که تاریخ عرضه این محصولات ممکن است در استیم و مایکروسافت استور با یکدیگر متفاوت باشد.

در حقیقت شرکت مایکروسافت در تلاش است تا یک سرویس کاملاً بدون محدودیت را به کاربران ارائه دهد و با هر قیمتی که شده کاربران را به استفاده از پلتفرم مایکروسافت نظیر ایکس باکس و ویندوز 10 تشویق کند و از پلتفرم سونی برای اجرای بازی‌ها پیشی بگیرد.

با توجه به این موضوع پیش بینی می‌شود که تمام بازی‌هایی که در جریان کنفرانس جولای مایکروسافت معرفی شدند آماده عرضه در سرویس استیم نیز خواهند بود. تا پیش از این سرویس استیم به عنوان یک خدمات مستقل ارائه می‌شد که نصب و اجرای بازی‌ها در آن مستلزم عقد قرارداد با شرکت‌های توسعه دهنده بود. اما حالا شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا این روند را برای استیم آسان‌تر کند تا کاربران بتوانند امکانات بهتری را برای اجرای بازی‌های مختلف داشته باشند و بتوانند به بهترین نحوه ممکن امکان اجرای بازی‌ها از هر سرویسی که خودشان می‌خواهند را داشته باشند.

گفتنی است که اجرای بازی‌های انحصاری ایکس باکس از طریق استیم نیاز به خرید گیفت کارت استیم والت دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location