سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

گزارش‌های منتشر شده از طرف منابع خبری کره‌ای حاکی از آن است که شرکت سامسونگ تصمیم دارد تا به تقلید از اپل شارژر و هندزفری را از گلکسی اس 21 حذف کند.

بر اساس گزارش وب سایت SamMobile شرکت کره‌ای سامسونگ تصمیم دارد تا شارژر یا هندزفری را از گلکسی اس 21 حذف کند. این در حالی است که شرکت سامسونگ پس از معرفی آیفون 12 بدون شارژر و هندزفری اپل را مسخره کرده بود.

اکانت توییتر رسمی سامسونگ یک روز پس از کنفرانس 12 اکتبر 2020 اپل پستی را منتشر کرده بود که در آن با لفظی مسخره کننده نسبت به اپل اعلام کرده بود که سری تلفن‌های هوشمند گلکسی علاوه بر ارائه بهترین بازدهی باتری، حافظه رم و نمایشگرهای 120 هرتز شامل شارژر نیز در بسته بندی خود هستند.

این حالی است که منابع خبری اخیر اعلام کرده‌اند که سامسونگ دست کم یکی از ابزارهای جانبی درون جعبه را از بسته بندی گلکسی اس 21 حذف می‌کند. 

البته این موضوع توسط منابع رسمی سامسونگ تائید نشده است، حتی این موضوع که آیا شرکت سامسونگ تصمیم به معرفی گوشی هوشمندی با عنوان گلکسی اس 21 را رونمایی می‌کند نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با این حال شرکت اپل از اکتبر 2020 اعلام کرد که دیگر در تلفن‌های هوشمند خود را همراه با هندزفری و آداپتور در بسته بندی عرضه نخواهد کرد و احتمالاً بسیاری از شرکت‌های رقیب نیز به تقلید از اپل دست به چنین کاری خواهند زد. این مسئله در حالی مطرح شده که وان پلاس از همین حالا اقدام به حذف هندزفری و آداپتور از بسته بندی گوشی‌های خود کرده است.

با توجه به این موضوع باید مطمئن بود که در سال 2021 با تعدادی کم از تلفن‌های هوشمند دارای آداپتور و هندزفری در بازار جهانی روبرو خواهیم بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location