سبد خرید خالی‌ست.
Magsafe-Reverse-Charge

اپل ممکن است قابلیت شارژ معکوس آیفون 12 را در گوشی‌های جدید خود فعال کرده تا کاربران بتوانند برای شارژ اکسسوری‌های خود استفاده کنند.

اسناد منتشر شده از سازمان ارتباطات آمریکا (FCC) حاکی از این است که قابلیت شارژ معکوس آیفون 12 به صورت بی‌سیم برای اکسسوری‌های اپل در آینده ارائه خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های اپل که اکثر کاربران با آن آشنا هستند این است که همواره جادویی در آستین دارد؛ اپل معمولاً یک قابلیت را در محصولات خود قرار می‌دهد و سپس در آپدیت‌های مداوم آن را فعال کرده و در اختیار کاربران خود می‌گذارد.

اپل اخیراً قابلیت شارژ معکوس آیفون 12 را به لحاظ سخت افزاری در گوشی‌های جدید خود قرار داده ولی این قابلیت به صورت نرم افزاری غیرفعال است. ممکن است در نسخه‌های آپدیتی که به‌تدریج ارائه می‌شود این قابلیت را فعال و در اختیار کاربران قرار دهد.

اپل به این موضوع اشاره کرده که گوشی‌های 2020 جدید از عملکرد شارژ بی‌سیم برای حداقل یک اکسسوری اپل پشتیبانی خواهد کرد. همچنین اپل تأکید کرده که این قابلیت به محض فعال شدن فقط می‌تواند اکسسوری‌ها را شارژ کند.

مارک گورمن از بلومبرگ اشاره کرده به اینکه ممکن است یکی از اکسسوری‌هایی که می‌تواند از شارژ معکوس آیفون 12 استفاده کند ایرپادهای جدید اپل با پشتیبانی مگ سیف باشد. در این حالت قاب ایرپاد با استفاده از خاصیت مگنتی به پشت آیفون متصل شده و شارژ می‌شود.

به قابلیت شارژ معکوس، شارژ دو طرفه هم گفته می‌شود که سال گذشته شایعه شده بود اپل آن را برای مدل‌های آیفون 11 در نظر گرفته بود. در حالی که تحلیلگر محصولات اپل مینگ چی کو می‌گوید این ویژگی بعدها به حال خود رها شد زیرا در آن زمان این قابیلت شارژ مورد نیاز اپل نبود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location