سبد خرید خالی‌ست.
qazwsx

اپل با عرضه آیفون 12 و آیفون 12 پرو، شارژر مگ سیف جدیدی را معرفی کرده که از طریق حلقه‌ای مگنت‌ها به پشت دستگاه متصل می‌شود و می‌تواند شارژ با توان 15 وات را ارائه می‌دهد. توان شارژر مگ سیف دو برابر سرعت حداکثر شارژ بی‌سیم با توان 7.5 وات و مبتنی بر Qi است. با این حال کاربران به استفاده از توان 15 وات از طریق این فناوری محدود هستند.

اپل قصد ندارد آداپتور برق را در بسته بندی شارژر مگ سیف 39 دلاری در دسترس مشتریان خود قرار دهد و به همین دلیل کاربران باید آن را به صورت جداگانه خریداری کنند.

اپل به کاربران خود توصیه می‌کند که برای افزایش توان شارژ مگ سیف، از یک آداپتور برق با توان 20 وات استفاده کنند و این طور به نظر می‌رسد که این تنها گزینه شارژی است که می‌تواند شارژر مگ سیف جدید را با حداکثر توان 15 وات شارژ کند.

اخیراً آزمایشی روی آداپتورهای تولید شده توسط شرکت اپل و شرکت‌های شخص ثالث با آیفون 12 پرو انجام شده و در عین حال از یک شارژر مگ سیف به عنوان معیاری برای اندازه گیری توان خروجی واقعی استفاده شده است. در این آزمایش مشخص شد که فقط آداپتور برق 20 وات تولید شده توسط اپل توان شارژ 15 وات را با مگ سیف دارد و سایر شارژرها این توان خروجی را ارائه نمی‌دهند.

آداپتور برق 20 وات اپل با 18 وات جایگزین شده که می‌تواند آیفون 12 پرو را با شارژر مگ سیف تا 15 وات شارژ کند. این در حالی است که آداپتور 18 وات تنها توان شارژ تا 13 وات را از طریق مگ سیف دارد. در حالی که آداپتور برق 96 وات و آداپتورهای برق تولید شده توسط شرکت‌های دیگر که توان بیش از 20 وات را تأمین می‌کردند در کنار شارژر مگ سیف قادر شارژ بیشتر از 10 وات نیستند.

برای ایجاد حداکثر سرعت شارژ برای آیفون 12 یا 12 پرو باید شارژر مگ سیف را با آداپتور برق 20 وات اپل استفاده کرد. گفتنی است که گزینه‌های آداپتور برق قدیمی روند کارکرد ضعیف‌تری را ارائه می‌دهند.

نکته جالب توجه این است که توان شارژر مگ سیف که به‌طور فنی از شارژ مبتنی بر Qi پشتیبانی می‌کند، قابلیت شارژ گوشی‌های اندروید را نیز دارد. وقتی شارژر مگ سیف برای یک گوشی هوشمند اندروید استفاده شود توان خروجی 1.5 وات را ارائه می‌دهد که می‌توان گفت سرعت بسیار پایینی داشته و نسبتاً بی‌فایده به نظر می‌رسد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location