سبد خرید خالی‌ست.
راه یابی اپل پی پمپ گازهای زنجیره‌ای شِورِن در ۲۰۱۵
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

به گزارش رسانه‌های آنلاین 9to5mac.com شرکت نفتی چند ملیتی شِورِن (Chevron) در نظر دارد؛ در سال ۲۰۱۵، اپل پی را در ایستگاه های پمپ بنزین تحت مالکیت خود، پشتیبانی کند.

با توجه به این منبع خبری، شرکت شِورِن به تازگی اپل پی را در جایگاه های خود راه اندازی کرده است و از ماه اکتبر امکان پرداخت با گوشی های اپل در این فروشگاه ها فراهم شده است.

شرکت شِورِن در ماه اکتبر و همزمان با راه اندازی اپل پی در جایگاه هایش، برنامه های خود را در ارتباط با پشتیبانی اپل پی و یک پارچه سازی آن در ایستگاه های پمپ بنزین در سال 2015، اعلام کرده بود.

 شرکت اپل نیز فروشگاه های Extra Mile  و Texaco که متعلق به شرکت شورون است را به عنوان شرکای خود اعلام کرده است. اخبار شرکت شِورِن حاکی از تعهدی است که این شرکت برای راه اندازی سرویس پرداخت اپل پی در سال 2015 دارد و قابلیت در دسترس بودن این سرویس پرداخت را افزایش می دهد.

بسیاری از فروشگاه ها، رستوران ها و بخش های تجاری دیگر نیز از ماه اکتبر امکان پذیرش اپل پی را به صندوق های خود افزوده اند. بعضی از آن ها عبارتند از : مک دونالد، پانرا برد، والگرینز و غیره. از آن پس، اپل پی، شرکت های دیگری مانند Winn-Dixie/Bi-Lo، Satples و استادیوم های ورزشی بیسبال را برای جام جهانی 2014 را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است.

در حال حاضر، اپل پی محدود به کاربران iPhone 6 و iPhone 6 plus در ایالات متحده بوده و تمایل خود برای گسترش این سرویس به اروپا، خاورمیانه، هند و آفریقا را نیز نشان داده است.footofan

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location