سبد خرید خالی‌ست.
iphone-12-registre-in-iran

گزارش‌ها و بررسی‌های ابتدایی از سامانه گمرکی حاکی از آن است که آیفون 12 و آیفون 12 پرو به عنوان دو تلفن هوشمند جدید عرضه شده توسط شرکت اپل آماده رجیستر شدن در شبکه ایران شده‌اند.

بر این اساس می‌توان گفت که آیفون 12 به احتمال خیلی زیاد در ایران رجیستر می‌شود و امکان استفاده از این مدل‌های جدید از تلفن‌های هوشمند در ایران فراهم شده است.

گفتنی است که فعلاً نام آیفون 12 در سامانه گمرکی دیده شده است و هیچ اطلاعات بیشتر و دقیقی از میزان هزینه رجیستری آیفون 12 در دست نیست و معلوم نیست که هزینه رجیستری این تلفن هوشمند چگونه محاسبه می‌شود.

با این حال احتمالاً آیفون 12 امکان واردات قانونی را خواهد داشت و کاربران می‌توانند از این تلفن هوشمند در ایران استفاده کنند.

آیفون 12 و آیفون 12 پرو از جمعه هفته گذشته آماده عرضه در بازار جهانی شده‌اند. با این حال از زمان معرفی این محصولات توسط شرکت اپل و مشخصاً در جریان کنفرانس 22 مهرماه 1399 بسیاری از کاربران ایرانی می‌خواستند بدانند که آیا این تلفن‌های هوشمند امکان استفاده در ایران را دارند یا کاربران به استفاده از نسل‌های پیشین این تلفن‌های هوشمند محدود خواهند بود.

نام آیفون 12 و 12 پرو در حالی در لیست رجیستری سامانه گمرکی آمده است که هنوز منابع خبری قابل تائید هیچ اطلاعات و ادعایی در مورد آن نکرده‌اند و معلوم نیست که روند رجیستری و استفاده قانونی از این تلفن همراه در ایران به چه صورت خواهد بود.

لازم به ذکر است که آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 مینی نیز به‌زودی آماده عرضه در بازار جهانی می‌شوند و در صورت رجیستر شدن نسخه‌های عرضه شده در فاز ابتدایی، به احتمال زیاد این دو تلفن هوشمند جدید نیز امکان رجیستری خواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location