سبد خرید خالی‌ست.
qazwsx

 اخیراً با تغییر رابط کاربری یوتیوب دسترسی کاربران سیستم عامل iOS به این شبکه اجتماعی آسان‌تر و کار کردن با آن لذت‌بخش‌تر شده است.

طبق گزارش‌های رسیده از یک وبلاگ در سایت یوتیوب، گوگل در حال طراحی برنامه یوتیوب برای سیستم عامل iOS است که بنابر آن رابط کاربری یوتیوب تغییر می‌کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده مبنی بر تغییر رابط کاربری یوتیوب، دکمه پخش خودکار در حال تغییر کردن است به طوری که از پایین ویدیو به بالای ویدیو منتقل می‌شود بنابراین در صورتی که کاربر تمایل به خاموش کردن ویدیو داشته باشد به طور خودکار خاموش می‌شود. همچنین برای آسانی بیشتر زیرنویس‌ها به بالای صفحه ویدیو منتقل شده و یوتیوب اشاره می‌کند که کنترل‌های سریعی برای اقدامات سریع‌تر ایجاد شده است.

ورود به حالت تمام صفحه با سوایپ کردن به بالای ویدیو تغییر یافته که برای به دست آوردن حالت تمام صفحه آسان‌تر است به جای اینکه کاربر مجبور شود روی آیکون گسترش صفحه در پایین ویدیو ضربه بزند.

کاربران باید برای خارج شدن از حالت تمام صفحه به پایین سوایپ کنند و به نمای استاندارد برگردند.

با تغییر رابط کاربری نشانگر زمان تغییر کرده و خیلی آسان‌تر می‌توان نشانگر را به عقب یا جلو حرکت داد.

یوتیوب برای سیستم عامل iOS اقدامات دیگری را پیشنهاد می‌کند. طراحی این موارد به کاربران کمک می‌کند که کارها را با سرعت بیشتری انجام دهند. کارهایی مثل چرخاندن گوشی یا پخش یک ویدیو در فضای واقعیت افزوده، این در حالی است که یوتیوب فکر می‌کند تجربه مشاهده بهتری در دسترس کاربر قرار دهد.

در ماه می یوتیوب یک ویژگی جدید اضافه کرده است که در حال توسعه بوده و شامل فصل بندی ویدیوها است. در این حالت یک لیست وجود دارد که با کلیک روی عنوان فصل، می‌توان آن را مشاهده کرد. گفتنی است که لیست کاملی از همه فصل‌ها در ویدیو هست و پیش نمایش کوچکی از محتوای آن قابل مشاهده است.

اخیراً این ویژگی یوتیوب برای کاربران iOS در دسترس قرار گرفته و از اپ استور قابل خریداری است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location