سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

 مایکروسافت برنامه آفیس خود را آپدیت کرده که از موس و ترکپد در آیپد پرو جدید پشتیبانی می‌کند.

مایکروسافت اخیرا اعلام کرده در حال به روز رسانی برنامه‌های آفیس یعنی ورد، پاورپوینت و اکسل برای آیپدهای جدید است و با این آپدیت از موس و ترکپد در آفیس پشتیبانی می‌کند. گفتنی است که در بهار 2020 اپل با عرضه مجیک کیبورد برای آیپدها، امکان استفاده از ترکپد و موس را برای آیپد فراهم کرده است.

در برنامه آفیس به روز رسانی شده، نشانگر موس بسته به موضوع مورد نیاز به ابزاری تبدیل می‌شود که به راحتی قابل کنترل باشد و با استفاده از آن جابجایی کلمات در متن خیلی روان و راحت باشد و در نهایت تنظیمات را با دقت به انجام برساند.

مایکروسافت می‌گوید تجربه استفاده از ترکپد در آفیس برای کاربرانی است که می‌خواهند این برنامه‌ها را روی مک و کامپیوتر خود پیاده کنند.

از موس یا ترکپد در آیپد برای کارهای متداولی استفاده می‌شود مثل هایلایت کردن یک عبارت از متن در برنامه ورد، انتخاب طیفی از سلول‌های اکسل، انتقال و تغییر اندازه گرافیک در پاورپوینت که ساده و قابل درک هستند. این تجربه برای افرادی که تا به حال از آفیس در مک یا پی سی استفاده کرده اند، بسیار آشنا به نظر می‌رسد و کمک می‌کند که آیپد حتی متنوع‌ترشده و توانایی بیشتری برای انجام کارهای متفاوت داشته باشد.

همراه با پشتیبانی موس و ترکپد، مایکروسافت در حال اضافه کردن برنامه‌های دیگری است که شامل روش‌های شروع صفحه‌ها و یک نوار جدید منوی ورد، اکسل و پاورپوینت برای داشتن تجربه کاربری مدرن‌تر و تمیزتر است.

بنابر گفته مایکروسافت بسیاری از کاربران تا به حال آپدیت ترکپد در آفیس را که در حال عرضه است، دریافت کرده‌اند و طی چند هفته به دست آنها خواهد رسید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location