سبد خرید خالی‌ست.
macbook-16-pro-2020

 شرکت اپل به تازگی نسخه جدید بوت کمپ را برای کامپیوترهای مک منتشر کرده است و حالا نام مک بوک 16 اینچ 2020 در آپدیت یاد شده دیده شده است.

این آپدیت هفته گذشته منتشر شد که تغییرات زیادی در آن به وجود نیامده است. اما در لیست تغییرات آن در کنار بهبود روند ضبط و پخش صدا، نام مک بوک 16 اینچ 2020 در آپدیت بوت کمپ دیده شده است.

این مسئله به منزله آن است که شرکت اپل احتمالاً در آینده نزدیک و مشخصاً تا پیش از پایان یافتن سال 2020 میلادی اقدام به رونمایی از مک بوک 16 اینچ 2020 می‌کند. با این حال این موضوع ممکن است صرفاً یک اشتباه باشد و اپل تصمیمی برای معرفی این موضوع باشد.

با این حال برخی از شنیده‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل در جریان رویدادی در نوامبر 2020 از مک بوک 16 اینچ 2020 رونمایی می‌کند. البته این موضوع هنوز از طرف شرکت اپل تائید نشده است. با این حال اپل در جریان رویداد WWDC 2020 که در ژوئن برگزار شد، اعلام کرد که تا پیش از پایان یافتن سال 2020 از یک کامپیوتر مک مبتنی بر پردازنده اپل سیلیکون رونمایی خواهد کرد.

تحلیلگرانی نظیر مینگ چی کو نیز تائید کرده‌اند که شرکت اپل در جریان نوامبر 2020 از اولین کامپیوتر مبتنی بر اپل سیلیکون رونمایی می‌کند و این محصولات شامل سری مک بوک ایر و مک بوک پرو خواهند بود. با توجه به این مسئله می‌توان در نظر داشت که مک بوک 16 اینچ 2020 که احتمالاً با عنوان مک بوک پرو 2020 رونمایی می‌شود، شایعه‌ای تائید شده از طرف شرکت اپل به حساب میاید.

با توجه به این موضوع می‌توان پیش بینی کرد که مک بوک پرو 16 اینچ در سال 2020 مجهز به پردازنده اپل سیلیکون یا پردازنده نسل دهم اینتل خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location