سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions-Recovered

بررسی‌های اولیه نشان دهنده آن است که هات اسپات وای فای آیفون 12 از باند 5 گیگاهرتز با سرعت بیشتری نسبت به وای فای 2.4 گیگاهرتز در آیفون‌های قبلی پشتیبانی می‌کند.

هات اسپات وای فای آیفون 12 با باند 5 گیگاهرتز به طور پیش فرض روی گوشی قابل فعال سازی است. در قسمت تنظیمات منو هات اسپات شخصی دیده می‌شود که دکمه جدید «Maximize Compatibility» در آن وجود دارد که می‌توان از طریق آن هات اسپات شخصی را به وای فای 2.4 گیگاهرتز تبدیل کند اما به گفته اپل این کار ممکن است عملکرد اینترنت را روی دستگاهی که به هات اسپات متصل شده کاهش دهد.

مدل‌های آیفون 12 از شبکه 5G با سرعت بالا و وای فای 5 گیگاهرتز برای دستیابی به هات اسپات سریع‌تر پشتیبانی می‌کند اما برای تائید این سرعت بالا باید ازمایش‌ها دقیق انجام شود.

نکته حائز اهمیت این است که وای فای 5 گیگاهرتز سریع‌تر از وای فای 2.4 گیگاهرتز است ولی دامنه کوتاه‌تری دارد. وای فای باند 5 گیگاهرتز به دلیل تراکم کم اتصال پایداری را ایجاد می‌کند. طول موج کوتاهی داشته که کمتر با موانع و دیوار برخورد می‌کند. بنابراین سرعت هات اسپات شخصی بر اساس فاصله دستگاه از آیفون می‌تواند متفاوت باشد.

در این گزارش اشاره نشده که محدودیت اتصال تعداد دستگاه‌ها به هات اسپات آیفون 12 بر طرف شده باشد زیرا در آیفون‌های قبلی تا 3 دستگاه قابلیت هات اسپات را داشتند.

گفتنی است که برای دسترسی به این قابلیت، دستگاه متصل شده به آیفون نیز باید از باند 5 گیگاهرتز وای فای پشتیبانی کند، به عنوان مثال، اگر آیفون 12 از طریق‌ هات اسپات به مک متصل می‌شود، کامپیوتر مک باید از مدل‌های جدیدی باشد که وای فای آن‌ها از باند 5 گیگاهرتز پشتیبانی کند، در غیر این صورت، ممکن است ارتباط بی سیم بین دستگاه ها برقرار نشود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location