سبد خرید خالی‌ست.
Cnet

اپل اعلام کرده که آیفون 12 از سخت‌ترین سرامیک قابل استفاده در تلفن‌های هوشمند ساخته شده است. حال وب سایت Cnet اقدام به بررسی این ادعا در تست خراش آیفون 12 کرده است.

در ابتدای این ویدیو، به این ادعای جدید شرکت اپل اشاره می‌شود که آیفون 12 دارای مقاوم‌ترین روکشی است که تا به امروز در تلفن‌های هوشمند مورد استفاده قرار گرفته است. اپل به آن روکش سرامیکی می‌گوید که تا 4 برابر سخت‌تر از نسل قبلی آیفون است.

ویدیوی منتشر شده از وب سایت Cnet شامل تست خراش آیفون 12 و در اپ تست آن می‌شود که به یکی پس از دیگری روی این تلفن هوشمند انجام شده تا میزان سختی آن محک زده شود.

در تست خراش آیفون 12 ابتدا این تلفن هوشمند در یک کیف پول همراه با تعداد سکه و ابزارهای دیگر قرار می‌گیرد تا میزان خراش‌های حاصل از اتصال آن به ابزارهای سخت تست شود. در این تست مشخص می‌شود که هیچ نشانه‌ای از خراش به وجود نمی‌آید. 

 در مرحله دوم تست خراش آیفون 12 این تلفن هوشمند روی یک کاشی زبر قرار می‌گیرد و برای 10 بار کشیده می‌شود تا میزان سختی آن در روی نمایشگر و بخش پشتی دیده شود. در نتیجه این تست لنز و بخش‌های کوچکی از بخش پشتی آسیب می‌بیند و مشخص می‌شود که این تلفن هوشمند همچنان به نسل‌های پیشین خود سخت‌تر است.

در مرحله سوم تست خراش آیفون 12 نیز این تلفن هوشمند با سمباده مورد بررسی قرار می‌گیرد و 10 بار کشیده می‌شود. در نتیجه این تست مشخص می‌شود که آسیب‌های ایجاد شده بسیار بیشتر از کاشی است و خط و خش‌های بیشتری دیده می‌شد.

در ادامه این ویدیو نیز در اپ تست آیفون 12 نیز انجام می‌شود و با توجه به فواصل مختلف آسیب‌های مختلف مورد بررسی قرار داده می‌شود. در نتیجه این تست نیز مشخص می‌شود که نتایج ایجاد شده نسبت به در اپ تست نسل‌های پیشین آیفون بسیار کمتر بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location