سبد خرید خالی‌ست.
Xbox-Issue

 شرکت مایکروسافت به تازگی تائید کرده که برخی از کاربران با مشکل اجرای بازی در ایکس باکس مواجه شده‌اند.

در توییتی که اکانت رسمی Xbox Support منتشر کرده مشخص شده که برخی از کاربران گزارش‌هایی را در زمینه اجرای بد بازی‌ها در ایکس باکس منتشر کرده است. مایکروسافت تائید کرده که این مشکل عمومی است و در صدد برطرف کردن آن است. این شرکت اعلام کرده که به زودی این مشکل را حل می‌کند، اما در حال حاضر ریشه این مشکل توسط تیم مهندسی ایکس باکس مشخص نشده است.

مایکروسافت تائید کرده که این مشکل از طریق آپدیت‌های نرم افزاری به زودی برطرف می‌شود و احتمالاً ریشه آن در به روز رسانی‌های نرم افزار و سیستم عامل ایکس باکس مربوط است. به همین دلیل احتمالاً باید در آینده نزدیک منتظر انتشار یک به روز رسانی جدید الحاقی برای کنسول‌های ایکس باکس باشیم.

این مشکل در زمینه اجرای بازی‌های ایکس باکس لایو به وجود نیامده و کاربرانی که اقدام به اجرای بازی‌های آنلاین می‌کنند، نباید در بخش مالتی پلیر با مشکل اجرای بازی مواجه باشند. اما بازی‌هایی که به صورت کمپین اجرا می‌شوند، در برخی اوقات به صورت مداوم هنگ می‌کنند و در زمان اجرای آن‌ها روی کنسول، سیستم عامل به بیرون از بازی می‌پرد.

این مشکل برای بسیاری از کاربران در سراسر جهان رخ داده و مربوط به کشورهای خاصی نیست. به همین دلیل می‌توان امیدوار بود که کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها با این مشکل مواجه نشده‌اند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت که تغییر آی پی کنسول ایکس باکس احتمالاً روی برطرف کردن این مشکل کارساز نیست. با این حال برخی از کاربران با انجام این روش توانسته‌اند مشکل را به صورت موقت برطرف کنند.

مایکروسافت در تاریخ 10 نوامبر ایکس باکس سری ایکس و اس را عرضه می‌کند و احتمالاً تا پیش از آن آپدیت جدید برای برطرف سازی این مشکل را ارائه می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location