سبد خرید خالی‌ست.
4

این روزها اپل در صفحه Newsroom Post طیفی از تصاویر اپل استور را به اشتراک گذاشته است تا بتواند عرضه آیفون 12 و محصولات جدید خود را جشن بگیرد. طی 24 ساعت بعد از شروع فروش محصولات جدید این صفحه با عکس‌هایی از سرتاسر دنیا آپدیت شده بود.

همان‌طور که اپل اعلام کرده بود از 23 اکتبر به بعد عرضه آیفون 12، آیفون 12 پرو و نسل چهارم آیپد ایر در فروشگاه‌های رسمی آغاز شده و در دسترس کاربران در سراسر دنیا قرار گرفته است.

همچنین اعضای انجمن اپل تعدادی موضوع برای ردیابی و پیگیری سفارش‌های آیفون 12 و آیفون 12 پرو در سراسر جهان شروع کرده‌اند. 

نکته جالب توجه این است که خوانندگان بریتانیایی صفحه Newsroom Post اپل مشتاقانه تصاویری از آیفون 12 انتخابی خود را از فروشگاه اپل و تحویل آن ارسال کرده‌اند. .

یکی از کاربران پس از بازدید از فروشگاه اپل در مرکز ترافورد منچستر وضعیت آنجا را این‌گونه توصیف کرد که ابتدا همه چیز آرام بود و درخواست رزرو ورودی از 7.55 به 8.15 رسیده بود. تعداد مشتریانی که در صف بودند بیش از 10 نفر نبودند و حتی می‌توان گفت تعداد کارکنان داخل فروشگاه بیشتر از آن‌ها بود. وقتی درب فروشگاه باز شد از آن‌ها درخواست شد که یک طرف بایستند حتی از چهار نفری که به طور اتفاقی وارد شده بودند خواسته شد که آنجا ترک کرده رزرو آنلاین انجام دهند.

همچنین مراجعه کنندگان اضافه کرده‌اند که در فروشگاه همه چیز مثل ساعت کار می‌کند. روی هر میزی که غیرفعال شدن آیفون و وارد شدن جزئیات برای در درخواست ورود یا رزرو ورودی انجام می‌شد، ابزارهای لازم برای بررسی دمای بدن، ماسک و شستن دست طی مسیر، خشک کردن دست و استفاده از ژل دست برای کاربران اجباری شده بود.

یکی از کاربران اشاره می‌کند که فروشگاه اپل و کارکنان مرکز ترافورد در منچستر بسیار عالی بودند و روند پاسخگویی آن‌ها تحسین برانگیز بود. او همچنین تجربه خرید آیفون 12 پرو نقره‌ای 256GB جدید خود را با یک حس فوق‌العاده توصیف کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location